Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 402 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Good Morning
Ręcznik plażowy Dash
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, 75x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Bee
2 szt., plastikowe, różowe/fioletowe, 390 ml
(139)
W magazynie
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
Kave Home
Poduszka na krzesło Romane
Z mikrowłókna, wiązana, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
95,92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bébé Douceur
Zestaw naczyń dla dzieci Forest
4 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x120 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Premium
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Addy
130 ml, kamionkowy, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Ninjago
2 szt., plastikowe, zielone, 390 ml
(139)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Mia
Aksamitna, czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Casa Selección
Ręcznik kąpielowy Simple
Frotte, bawełniany, niebieski, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Dekoracja świetlna
W naturalnym kolorze, z litego drewna, LED, na USB, ø8x9,5 cm
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Celeste
Plastikowa, abstrakcyjny wzór, ø 38 cm
W magazynie
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Irma
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x18 cm
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ścierka Evergreen Damask
Lniana, zielona/szarobeżowa, 45x65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Świecznik
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Celebrate
150 ml, kamionkowy, niebieski/kremowy
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Obraz Gypsophila
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Rocket
2 szt., plastikowe, zielone/niebieskie, 390 ml
(139)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Sehlbach
Poduszka dekoracyjna Dekor
Żakardowa, ciemnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bébé Douceur
Zestaw naczyń dla dzieci Cloud
4 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Creamy Raspberry Swirl
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
ZicZac
Mata stołowa Otis
Gumowa, 30x45 cm
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEGO®
Kubek dla dzieci Meadow Flowers
300 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Markslöjd
Dekoracja świetlna Lively
Biała, papierowa, do kontaktu, ø45x14 cm
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Dyfuzor Soft Jasmin Refill
O zapachu jaśminu, pojemność 200 ml, ø 5 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Casa Selección
Świecznik
Plastikowy/szklany
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Łyżeczki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., plastikowe/z silikonu, różowe/turkusowe, 2x łyżka
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Sztućce dla dzieci Lili
3 szt., plastikowe/z silikonu, niebieskie, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bébé Douceur
Zestaw naczyń dla dzieci Cloud
4 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Sztućce dla dzieci Ocean Mix
3 szt., z silikonu, zielone/niebieskie, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Feuillys
Zmywalny, brązowy, 140x240 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Restilo
Ręcznik kąpielowy Amari
Frotte, bawełniany, czarny, 70x140 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
Premium
noo.ma
Ręcznik Gobo
Frotte, bawełniany, lawendowy/kremowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Line
2 szt., bawełniane, niebieskie, 20x20 cm
W magazynie
75 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Poduszka dziecięca Laily
Muślinowa, zielona, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Świecznik Biano
Na świeczkę typu tealight, metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Festive Flowers
Bawełniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wbijana dekoracja ogrodowa No Pooing
Metalowa, 15x8 mm, wysokość 30 cm
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Poduszka na krzesło Lily
Bawełniana, z ornamentami, 37x37 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Marble
Różowa/fioletowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Dyfuzor Citrus Wave
O zapachu cytrusów, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Spirella
Szkatułka na biżuterię Alais
Plastikowa/szklana/bambusowa, z lustrem, 13x23 cm, wysokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Light & Living
Świecznik Alka
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Łyżeczka dla dzieci
Z silikonu, żółta
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Cirrus
Z mieszanki juty, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 30.10.2026
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Blocks
2 szt., bawełniane, różowe/brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(27)
W magazynie
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Heart Nupo
Ze skóry ekologicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
98
99
100
...
113
Załaduj więcej