Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 379 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
douceur d'intérieur
Fartuch Gourmet
W kolorze terakoty
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Fartuch My Kitchen
Bawełniany, szary
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Fartuch Salcombe Boats
Bawełniany, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
240 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Obila
Do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 30 h, ø 6 cm, wysokość 7 cm
(21)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, kremowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Pullo
2 szt., plastikowe, pomarańczowe, 1x łyżka/1x widelec
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Justice
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Wiaderko do piasku
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Świecznik Pumpkin
Ceramiczny, z motywem Halloween
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Dahlia
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Light & Living
Lampion Lezuza
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Fuzz-A-Mallows Grinch Max
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Naczynia do kuchni dziecięcej Pastel
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Mepal
Łyżeczki dla dzieci zestaw Sunshine & Rainbow
2 szt., plastikowe, beżowe, 2x łyżka
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43,99 zł
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Szklanka Fuyu
175 ml
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, żółte, 50x70 cm
(3)
W magazynie
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Mushroom
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, szarobrązowe, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, szary/brązowy
(4)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Dakls
Poduszka na krzesło Tone
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik Dorane
Frotte, bawełniany, zielony/beżowy, 30x50 cm
W magazynie
53,24 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
85,19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Palm Trees
Bawełniany, zielony, 90x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu rumianku, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Lékué
Forma na donuty
30,5 x 17,5 cm, silikon
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Świeca Fukai
Czas palenia 10 h, liczba knotów 1 szt., ø 2 cm, wysokość 28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Dome Latte
28 x 14 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Figurka Abstracto
Z żywicy polimerowej, 8x11 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Kubek termiczny Eco
350 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Gourmet
2 szt., bawełniane, białe/w kolorze terakoty, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Ścierka Essential
Z mikrowłókna, niebieska, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
DesignWorks Ink
Notes Dusty
96 str., w formacie A6
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Taca dekoracyjna Servir
Ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Kubek dla dzieci Apple
Silikonowy, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 100 ml, ceramiczne, na espresso, jasnobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
YAMAZAKI
Uchwyt wielofunkcyjny Film Hook
Plastikowy, biały, 5x6 cm, wysokość 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Odpowiedni do prania, z nadrukiem, zielony, 140x240 cm
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Szklanka Afeen
340 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Kubek dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
300 ml, plastikowy, jasnoniebieski
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
PT LIVING
Świecznik Anillo Vivo
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Kubek dla dzieci Apple
Silikonowy, zielony
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Kubki dla dzieci zestaw Kappu
2 szt., silikonowe, jasnoniebieskie/jasnobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
94
95
96
...
113
Załaduj więcej