Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 383 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Rotho
Stojak na wino Vario
Plastikowy, liczba butelek 6
(43)
W magazynie
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 43x43 cm
(31)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Amelie
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, geometryczna, 140x200 cm
(18)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Djeco
Piłka dmuchana
Ø 33 cm
(18)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
douceur d'intérieur
Narzuta Lucile
Żółta, 180x220 cm
(23)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Z mikropluszu, niebieski, 130x170 cm
(16)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Bumble Bees
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 34x36 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bitz
Kubek Gastro Green/Black
190 ml, ceramiczny, zielony/czarny
(16)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
JAHU collections
Ścierki zestaw Dark
3 szt., bawełniane, 50x70 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
27,99 zł
9,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Lampka dziecięca Classic
Różowa, plastikowa, LED, na baterie, 8x8x11,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Butelka
1 l, szklana
(16)
W magazynie
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Floryda
24x33 cm, ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 21x30
(16)
Dostawa od 19.11.2026
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Ulubione
Metaltex
Nóż Asia
Do warzyw, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(35)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, jasnoróżowa, 38x28 cm
(29)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
My House
Ręcznik plażowy Big
Frotte, bawełniany, jasnozielony, 100x180 cm
(14)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 3 szt.
B.E.S.
Ścierki zestaw Wafle
3 szt., bawełniane, białe, 40x60 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Fauna
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 28x11x14 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gardenico
Doniczka Metro Twist
Plastikowa, z otworem drenażowym , ø 29,5 cm, wysokość 26,5 cm
(14)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vialli Design
Dzbanek termos Amo
1 l, szary
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Obraz Shabby
27x75 cm, na płótnie
(14)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Unie
6 szt., 200 ml
(14)
W magazynie
54 zł
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Hen House
3 szt., bawełniane, szare/brązowe, 45x65 cm
(12)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka pluszowa Mini Bear in a Little Box
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 6 cm, długość 14 cm
(12)
W magazynie
69,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Ramka
18x60 cm, ścienna, biała/w naturalnym kolorze
(12)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor
Drewniany, ø 29 cm, wysokość 8 cm
(49)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Mat
Rekomendowany wiek 5+ lat
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
Ulubione
La Rochére
Kubek Ouessant
270 ml, szklany
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, szare, 40x60 cm
(21)
W magazynie
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Ulubione
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, żółty
(36)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, jasnobrązowy, 150x200 cm
(24)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Zig Zag
Na zamek , w paski/z nadrukiem, 45x45 cm
(24)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Neoprene
2 szt., czarna, 14x18 cm
(27)
W magazynie
68 zł
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Poszewka na poduszkę Chanel
Na zamek , z napisami, 43x43 cm
(19)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Gasidło do świec
Wysokość 4 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, jasnozielony, 130x160 cm
(31)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 3x21 cm, wysokość 18 cm
(17)
W magazynie
45,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Cooksmart ®
Fartuch Hummingbirds
Bawełniany, szary
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnobrązowe, 90x200 cm
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, czarny, 150x200 cm
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
zestaw 4 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Stripes
4 szt., bawełniane, białe/szare, 50x70 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
15,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Green Gate
Ścierka
Bawełniana, biała/szara, 50x70 cm
(17)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
15x9 cm, wysokość 15 cm
(35)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Forest Fable
2 szt., bawełniana, brązowa/kremowa, 19x37 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(20)
W magazynie
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
La Rochére
Szklanka Abeille
150 ml
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Djeco
Piłka dmuchana Space
Ø 33 cm
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
9
10
11
...
113
Załaduj więcej