Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 376 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Rex London
Sztućce dla dzieci Sharks
2 szt., ze stali nierdzewnej, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Bistro
2 szt., tekstylne, z napisami, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Mata stołowa
Filcowa, odpowiednia do prania, ze świątecznym motywem, 30x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ścierka Natural White Stripes
Lniana, w naturalnym kolorze, 45x65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Kubek termiczny Eco
350 ml, ceramiczny, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Ręcznik Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x85 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
RIG-TIG
Nóż Redo
Ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 17x29 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Ciemnoniebieska, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
W magazynie
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Fleece
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, kremowe, 135x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Nowość
Dakls
Kominek zapachowy
Ceramiczny, 8x9 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Koc Bresso
Z bawełny z recyklingu, niebieski, 130x160 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świeca Fraga: Cinnamon & Apple
Zapachowa, sojowa, o zapachu cynamonu/o zapachu jabłek, czas palenia 24 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(154)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
+ Czas palenia (2)
ZicZac
Mata stołowa Arbin
Ze skóry ekologicznej, 33x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Lampion
Metalowy, ø 15 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Solox
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, IP44, długość 12 m
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Capri
Z plastiku z recyklingu, z otworem drenażowym , ø 30 cm, wysokość 28 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Alvira
20 szt., papierowe, kwieciste/z ornamentami, 33x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, jasnoczerwony, 50x100 cm
(542)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Vitaus
Dywan dziecięcy Joyfull Garden
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, ciemnoróżowe, 185x200 cm
(61)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
SQUISHMALLOWS
Klocki BLDR Ingred
Rekomendowany wiek 6+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Diamant
Z PCV, ø 38 cm
W magazynie
19,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Diamant
Z PCV, ø 38 cm
W magazynie
19,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Rex London
Ścierka Dog Park
Bawełniana, beżowa, 70x50 cm
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Yuma
Na waciki, z żywicy polimerowej, biały, ø 11 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
64,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Hello Kitty
Bawełniany, czerwony/biały, 70x140 cm
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, w kolorze khaki, 50x70 cm
(542)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Markslöjd
Mata stołowa Liv
Bawełniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, w paski, 40x40 cm
(52)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
Bloomingville
Suszona roślina Afina
10x10 cm, wysokość 93 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Tie Dye Football
Fioletowa, ø 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Sztuczny kwiat Myrtle
Ø 20 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Remember
Świeca Fresh Basil & Rhubarb
Zapachowa, sojowa, o zapachu bazylii/o zapachu rabarbaru, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Flamboyant
Plastikowa, 46x36 cm
W magazynie
17,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Zestaw kreatywny Prehistoric Land
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Traditio
3 szt., tekstylne, w kratkę, 45x45 cm
(5)
W magazynie
30 zł
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Gabby's Dollhouse "Bubbles"
Niebieska, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Obrus Rainbow Star
Z papieru, w gwiazdy, biały, 137x259 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Tempo
192 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Oriental
Plastikowa, strukturalna, ø 40 cm
(2)
W magazynie
19,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Diamant
Z PCV, ø 38 cm
W magazynie
19,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Garden Pleasure
Osłona na palenisko
Tekstylna, 32x48 cm, wysokość 90 cm
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x90 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (5)
Premium
Södahl
Mata stołowa Vista
Bawełniana, odpowiednia do prania, w kratkę, 33x48 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 250 ml, szklane, na espresso/z podwójną ścianką
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Sklep zabawkowy Yummy
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Rex London
Ścierka Cherry
Bawełniana, pomarańczowa/jasnoróżowa, 70x50 cm
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
85
86
87
...
112
Załaduj więcej