Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 374 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bigso
Organizer Paulina Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 1,5 cm
(12)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Good Morning
Ręcznik plażowy Alisse
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, niebieski/różowy, 75x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Rex London
Talerz dla dzieci Little Strawberry
Plastikowy, czerwony/beżowy, 21x27 cm
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Coze
Kamionkowy
W magazynie
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Hanaia
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
30 zł
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Doniczka
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 11,5 cm, wysokość 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
25,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Amberjack
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Taca dekoracyjna
Metalowa, 23x27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Taca dekoracyjna
Metalowa, 23x27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Fruit
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 7,5 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Halloween Ghosts
Z mikropluszu, z motywem Halloween, czarny, 130x170 cm
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Adora
Z mikrowłókna, z nadrukiem, czerwony/w kolorze złota, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Leiani
2 szt., ceramiczne
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Bow
Kamionkowy
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, brązowy, ø 9,5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 380 ml, ceramiczne, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, ø 13 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Wazon
Porcelanowy, kremowy, ø 7 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Świecznik Caramella
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Dyfuzor Cactus
Wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Bloom
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Szklanka Milma
Ze szkła z recyklingu
W magazynie
27,69 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Zielony, ø 180 cm
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Rex London
Zestaw do petanque Mini Boules
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Rex London
Sztućce dla dzieci Sausage Dog
2 szt., ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
55 zł
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Rex London
Ramka
14x20 cm, ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 12x18
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Karta podarunkowa
25 zł, eletroniczna
W magazynie
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 100 ml, ceramiczne, na espresso, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Tomar
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Suzette
Bawełniana, czerwona/szara, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 150 °C
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Alveis
Z mieszanki włókien, beżowa, 14,5x24,5 cm
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Strass
W kolorze srebra, 140x300 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Rex London
Butelka
500 ml, ze stali nierdzewnej, czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, jasnoniebieski, ø 9,5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, różowy, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stacy
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Rękawica kuchenna
Bawełniana, biała/różowa, 18x28 cm
(1)
W magazynie
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Wish
Z żywicy polimerowej
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Lyda
2 szt., kamionkowe
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Orion
Kubek
410 ml, emaliowany, ciemnoszary
W magazynie
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Ruszt do grillowania Etage
Żeliwny
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, kremowy, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Sztuczna gałązka Reed
Ø 15 cm, wysokość 132 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 13 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Earling
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Kubek Bloom
300 ml, ceramiczny, kremowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Doniczka
Betonowa, ø 11,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Mata stołowa True Green
Lniana, 35x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
...
82
83
84
...
112
Załaduj więcej