Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 373 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mila Home
Bieżnik Prada
Z napisami, 45x140 cm
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z napisami, 33x48 cm
W magazynie
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Butelka Vita
700 ml, podróżna, z tritanu, szałwiowa
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Tiseco Home Studio
Fartuch Gingham
Bawełniany, koniakowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Atlas
Bawełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Axel
Odpowiedni do prania, w kratkę, biały, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Karlsson
Budzik Reina
Ø 8 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Linen Tales
Rękawica kuchenna Forest Green Gingham
Lniana, zielona/szara, 14x29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Yinte
2 szt., czerwona, 33x17 cm
W magazynie
90 zł
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(45)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, z nadrukiem, biały, 55x39 cm, wysokość 16 cm
(6)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
Catherine Lansfield
Pościel Avebury Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 70x120 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
House Nordic
Świeczniki zestaw
3 szt., na świeczkę typu tealight, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Świecznik Briar
Z żywicy polimerowej
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Baguette
Rekomendowany wiek 10+ msc, wysokość 22 cm, długość 6 cm
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stitch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 16,5 cm, długość 16,5 cm
(2)
W magazynie
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Louis
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
My House
Koc Vánoční pohoda
Ze świątecznym motywem, brązowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
My House
Koc Stripe
Szaroróżowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, żółte, 160x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Disney Stitch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Easy Iron Percale
Jednoosobowy, z perkalu, kremowy, 90x190 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Fartuch Somerset
Bawełniany, szarobrązowy
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Countryside Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, różowa, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Nowość
My House
Koc Stripe
Beżowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, białe, 150x200 cm
(1)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Dziecięca lampka nocna Fizz Wendy
Zielona, silikonowa, LED, nocna, na baterie/na USB, ø10x11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 45x45 cm
(12)
W magazynie
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 3 szt.
Curver
Doniczki zestaw Cozy
3 szt., plastikowe, ø 15 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
47,99 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, biały
(716)
W magazynie
63,64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Zarina
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Protea
Ø 12 cm, wysokość 74 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, jasnoróżowy
(716)
W magazynie
63,64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
Premium
Kave Home
Kieliszek Neia
290 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
31,95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Słój na lemoniadę
3,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Sunshine & Rainbow
Z widelcem, plastikowy, beżowy, 750 ml
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Crocket
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 14 cm, długość 25 cm
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Arto
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, jasnożółte/białe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mystery
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
JAHU collections
Pościel Hotel stripe
Jednoosobowa, 3-częściowa, na zakładkę, w paski, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Cotton House
Pościel Lorenzo
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, jasnoniebieska/szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Cotton House
Pościel Lorenzo
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, brązowa/kremowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Celebrate
150 ml, kamionkowy, żółty/kremowy
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Bloomingville
Ścierki zestaw Ornamentia
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, beżowe, 71x45 cm
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Sherpa
Z gumką, jednoosobowe, z mikropluszu, szare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Ladelle
Kubek Cafe
300 ml, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Pantone
Kubek Light Green 578
375 ml, porcelanowy, jasnozielony
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
1
...
78
79
80
...
112
Załaduj więcej