Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 383 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Ścierki zestaw Natural
2 szt., lniane, w naturalnym kolorze, 26x26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Aquarius
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Poduszka dziecięca
Szara, 32x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Nutcracker
Ze świątecznym motywem, zielona, 18x88 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Serwetka Saga
Tekstylna, geometryczna/z ornamentami, 40x40 cm
(2)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Obrus Astrelia
Z mikrowłókna, ze świątecznym motywem, biały/w kolorze złota, 140x240 cm
(2)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, różowe, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Finelines
Czas palenia 73 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Czas palenia (3)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, czarne, 180x290 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Jasnoszary, 140x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, jasnoróżowa, ø 40 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, zielone, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Foxy
Ze sztucznego futra, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Koc Sherpa Bouclé
Z materiału sherpa, biały, 130x160 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Garden Pleasure
Opryskiwacz
1 l, plastikowy
(2)
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Piła
Metalowa/plastikowa, 44 cm
(2)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Eucalyptus
Zielona, tekstylna, LED, na baterie, z timerem, 180x5x8 cm
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lina
Szara, szklana, LED, na baterie, ø18x18 cm
(4)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Kate Louise
Poszewka na poduszkę Christmas Noel
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Kyoto
32x42 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 30x40
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
Bloomingville
Wazon Embla
Ręcznie wykonany, kamionkowy, różowy, ø 6 cm, wysokość 14,5 cm
(3)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, w kolorze terakoty, 30x30 cm
(3)
W magazynie
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Fern
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
La Rochére
Szklanka Troquet
200 ml, do whiskey
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Fern
Brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Ciemnoniebieska, 60x60 cm
(3)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
Zielona, szklana, LED, na baterie, ø9,5x19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Ramka Malaga
28x37 cm, ścienna, pomarańczowa, rozmiar zdjęcia: 21x30
(3)
Dostawa od 19.11.2026
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Rowan Berries
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
(3)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Candy Cane
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, czerwony, 130x170 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Zielona, szklana, LED, na baterie, ø1,5x12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen
Z mikrowłókna, 70x140 cm
(2)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Alaska
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, zielona, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Empilable
6 szt., 160 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
7,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Christmas Deco
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Osłonka na doniczkę Belmonte
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Sztuczna gałązka White Bell Flower
Ø 20 cm, wysokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Twily
Szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, morska, 140x200 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Premium
Zone
Ręcznik Time
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Zone
Ręcznik Time
Frotte, bawełniany, szarobeżowy, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, ciemnoróżowe, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Orion
Tortownica
ø 21 cm, metal
(2)
Dostawa od 22.10.2026
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 15 cm, wysokość 28 cm
(3)
W magazynie
85 zł
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, różowy, 50x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
1
...
71
72
73
...
113
Załaduj więcej