Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 370 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Dakls
Dekoracja świetlna
Brązowa, z litego drewna, LED, na baterie, 30x3,5x8,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Tortownica Springform
ø 26 cm, metal
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Perfumed Prague
Zapach do wnętrz #57 Chamomile, Linden, Birch
O zapachu rumianku/o zapachu siana/o zapachu brzozy/o zapachu lipy, 200 ml
(28)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (11)
Ulubione
Rex London
Notes Periodic Table
W formacie A6, 10x15,5 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
My House
Ręcznik plażowy Big
Frotte, bawełniany, morski, 100x180 cm
(30)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(34)
W magazynie
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Merlin
Z bawełny z recyklingu, brązowa, 170x205 cm
(25)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Dekoracja świetlna Fauna
W naturalnym kolorze, szklana, LED, na baterie, ø8x9 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Pantone
Kubek Light Pink 182
475 ml, porcelanowy, różowy
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Esschert Design
Spryskiwacz
550 ml
(103)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Premier Housewares
Rękawica kuchenna Black Cat
Bawełniana, czarno-biała, 19x29 cm
(20)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Les Fleurs
Plastikowa, z napisami, 28,5x44 cm
(20)
W magazynie
17,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Dumbo
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(20)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, niebieski, 150x200 cm
(46)
W magazynie
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Premium
Ulubione
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, ø 10 cm, wysokość 10 cm
(104)
W magazynie
93,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin
34x34 cm, wysokość 45 cm
(59)
Dostawa od 21.10.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pantone
Kubek Light Pink 182
375 ml, porcelanowy, różowy
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Vialli Design
Kubek termiczny Fuori
400 ml, plastikowy, zielony
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Abstract
Na zamek , 55x55 cm
(22)
Dostawa od 15.12.2026
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Butelka dla dzieci
Plastikowa, czerwona, 500 ml
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(37)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, fioletowy, 16,5x12 cm, wysokość 17 cm
(24)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, beżowy, 17x10 cm, wysokość 12 cm
(26)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Ulubione
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 360 ml
(26)
W magazynie
79 zł
13,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Na waciki, stalowy, czarny, 14,5x10,5 cm, wysokość 13,5 cm
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Doniczka
Ręcznie wykonana, terakotowa, z otworem drenażowym , ø 12 cm, wysokość 8,5 cm
(78)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
My House
Ręcznik plażowy Big
Frotte, bawełniany, turkusowy, 100x180 cm
(28)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, białe, 160x200 cm
(40)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
Ulubione
Metaltex
Lejek do wina
Ze stali nierdzewnej
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Partaj
Szara, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 180 cm
(47)
W magazynie
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, jednoosobowe, z satyny bawełnianej, białe, 90x200 cm
(21)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Styler
Ramka Narvik
51x27 cm, ścienna, jasnobrązowa, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(21)
Dostawa od 19.11.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
255 ml, ceramiczny, żółty
(16)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
Ulubione
Tiseco Home Studio
Fartuch
Bawełniany, różowy
(23)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, czarne, 180x200 cm
(23)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (6)
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Dew Drop Flower
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 210 cm
(23)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zasilanie (2)
Star Trading
Girlanda świetlna Small Hooky
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 450 cm
(39)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, 30x40 cm
(44)
Dostawa od 09.11.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Viktoria Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 25x10 cm, wysokość 32,5 cm
(18)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 7 szt.
Pantone
Ołówki zestaw Gray 446
7 szt.
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
6,43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
La Rochére
Kieliszek Abeille
240 ml, do wina
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, żółty, 150x200 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Styler
Ramka Narvik
20x26 cm, ścienna, szara, rozmiar zdjęcia: 15x21
(18)
Dostawa od 19.11.2026
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, beżowy, 70x150 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Restilo
Ręcznik Marina
Frotte, bawełniany, czerwony, 50x100 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Cristallo
2 szt., 250 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(40)
W magazynie
69 zł
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Ulubione
Rex London
Skarbonka Presley the Panda
Plastikowa, BPA free, 10x10 cm, wysokość 15,5 cm
(36)
W magazynie
60,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
6
7
8
...
112
Załaduj więcej