Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 355 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Harry Potter Slytherin
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Rex London
Mata stołowa Corn Husk
Z liści kukurydzy, ø 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Restore Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 1,5 cm
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
ø 18,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Olof Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 26x34,5 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Biała, szklana, LED, na baterie, ø1,5x12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Bauble
Pluszowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, 25x30 cm
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Mogador
Z mieszanki juty, ø 38 cm
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 1,5 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny eukaliptus Eucalyptus
Ø 25 cm, wysokość 110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Sensu
Na waciki, kamionkowy, beżowy, ø 6,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Rex London
Karmnik dla ptaków
Ø 17,5 cm
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw Mid Century
2 szt., z materiału bouclé, żółte, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Podpórka do książek Mistra
Metalowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
70,28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, turkusowy
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Dakls
Kubek Tone
560 ml, ceramiczny, czerwony
(1)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Lynx
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft "Underwater Fun"
Z mikrowłókna, niebieski, 70x140 cm
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ścierka Forest Green Gingham
Lniana, zielona/szara, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Maty stołowe zestaw Uya
2 szt., z wodorostów, w kratkę, 33,5x49 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, czarne, 150x200 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Gourmet
Zielony
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sass & Belle
Stojak na kadzidełko Frida
Ø 12,5 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Charline
Odpowiedni do prania, bawełniany, zielony, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Obu
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Somerset
2 szt., bawełniana, szarobrązowa, 20x14 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Lili
Silikonowy, niebieski/pomarańczowy, 1,1 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Nacha
Z mieszanki lnu, na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Celebrate
Kamionkowa, jasnoniebieska/kremowa, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Wazon Ceola
Ceramiczny, szałwiowy, ø 8 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Romane
Z mikrowłókna, wiązana, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95,84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Papadou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 19 cm, długość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Oriental
Plastikowa, strukturalna, ø 40 cm
(1)
W magazynie
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Lilia
Bawełniana, zielona, 180x220 cm
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Hello Kitty Chococat
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cherries and Bows
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała/różowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/różowe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Rex London
Auto zabawkowe Balloon-powered Racer
Rekomendowany wiek 8+ lat, 6x12 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Cadeo
Niebieski/różowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Podstawka pod doniczkę Coaster
Gumowa, ø 37 cm, wysokość 1 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Ennui
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Maho
Zielona/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
House Nordic
Koc Adana
Z bawełny z recyklingu, brązowy, 130x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, szare, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, kremowa, ø 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(1)
W magazynie
15 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rex London
Sztućce dla dzieci Wild Wonders
2 szt., ze stali nierdzewnej, kremowe
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
55
56
57
...
112
Załaduj więcej