Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 347 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Snowflakes
Na zamek , ze świątecznym motywem, 42x42 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 30x50 cm
(2)
W magazynie
14 zł
z kodem
15,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Palam
Z juty, ø 38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Ramka Floryda
43x53 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 40x50
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Unipar
Świeca Pure Beauty
Czas palenia 12 h, wysokość 5,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Cancer
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Billie Eilish
Fioletowa, 40x40 cm
(2)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 395 ml
(2)
Dostawa od 11.11.2026
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
16,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Butelka dla dzieci Harry Potter
Plastikowa, bordowa, 390 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Ego Dekor
Świece zestaw Silea
12 szt., czas palenia 4 h, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(2)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
4,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unipar
Świeca Finelines
Do lampionu, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
-15% z kodem
Unipar
Świeca Finelines
Czas palenia 73 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Czas palenia (3)
-15% z kodem
Dakls
Bieżnik
Geometryczny, 32x140 cm
(2)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zestaw kreatywny Cross-stitch Kit Blue Bird
Rekomendowany wiek 5+ lat
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnoróżowy, 50x85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Botania
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, białe/szare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, żółte, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Mustard
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, szary, 50x100 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
29 zł
z kodem
33,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, zielona, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, białe, 30x30 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Styler
Ramka Narvik
17x22 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 13x18
(2)
Dostawa od 19.11.2026
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Neo
335 ml, ceramiczny, do latte, musztardowy
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Cherish
325 ml, ceramiczny, różowy
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Travel
8,5x4 cm, wysokość 8,5 cm
(4)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Eucalyptus
Zielona, tekstylna, LED, na baterie, z timerem, 2x30x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Dekoracja świetlna Santa Claus
Czerwona/biała, ceramiczna, LED, na baterie, 6x5x17 cm
(4)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Tile Stone
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Sass & Belle
Taca dekoracyjna Frog
Kamionkowa, 9x7,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Serafine
Beżowy, 140x240 cm
(3)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, zielone, 185x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Twily
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Chess
2 szt., plastikowe, geometryczne, 45x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, turkusowy, 150x200 cm
(3)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x50 cm
(3)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Kili
325 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ręcznik Sage
Waflowy, lniany, jasnozielony, 30x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, kremowy, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Fauna
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 40x2x12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Poduszka na krzesło Up & Down
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Sherpa
Z materiału sherpa, biała, 18x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Pink
Ze świątecznym motywem, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Paw Patrol
Bawełniany, 70x140 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
53
54
55
...
112
Załaduj więcej