Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 344 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Cotton House
Pościel dziecięca Abcd
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, ceglasty, 70x130 cm
(3)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essential
3 szt., z mikrowłókna, zielone, 40x48 cm
(3)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
16,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Java
Aksamitna, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Uchwyty wielofunkcyjne zestaw Film Hook
2 szt., silikonowe, białe, 4,5x2 cm, wysokość 4,5 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Obrazki do ścierania Space Age
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pochodnia
3 szt., wiklinowa, ø 6 cm, wysokość 63 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Highland Cow
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, szarobeżowa, 135x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Macralina
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(4)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Jasnoszary, ø 180 cm
(4)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Dolly
Z materiału bouclé, koniakowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Obrotowy, plastikowy, ø 21 cm, wysokość 21,5 cm
(4)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Diva
Pomarańczowa, papierowa, ø60x20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unipar
Świeca Finelines
Do lampionu, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
W kolorze terakoty, 50x70 cm
(4)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 50x70 cm
(5)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Beside the Seaside
Bawełniany, niebieski
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
IHR
Kubek Tulip Meadow
75 ml, porcelanowy, fioletowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło
Wiązana, geometryczna, 40x40 cm
(5)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Viktoria Restore Paper Laminate
Kartonowy, 25x10 cm, wysokość 32,5 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Pepita
Ø 38 cm
(2)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Vivielle
Z mieszanki bawełny, 130x160 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Naya
Zielona/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Dalmine
Z bawełny z recyklingu, zielony/kremowy, 130x160 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Indy
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Togo
Ze skóry ekologicznej, 33x45 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Pauline
Odpowiedni do prania, z mieszanki lnu, kremowy, ø 180 cm
(2)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Marra
3 szt., bawełniane, brązowe, 51x74 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
18,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Leopard "Green"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Guirlande
Plastikowa, ø 38 cm
(2)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Caramel Latte
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Dakls
Figurka Happy Halloween
Drewniana, wysokość 15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ngan
Kamionkowa, 18,5x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Solaris
Bawełniana/silikonowa, czarno-biała, 18x30 cm
(2)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Hydrangea
Ø 28 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen
Bawełniany, 70x140 cm
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Melissa
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, z nadrukiem, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Butelka
500 ml, ze stali nierdzewnej, morska
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Pojemnik dziecięcy Stor
Plastikowy, z nadrukiem, 29x19 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Adam
Silikonowa/z mieszanki włókien, beżowa, 18x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, szaroniebieska, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, biały, 50x85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Styler
Ramka Prague
23x32 cm, ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 21x30
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Golden Fall
Lniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Ścierka
Bawełniana, niebieska, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
51
52
53
...
112
Załaduj więcej