Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 371 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, czerwona/czarna, 18x40 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(2)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 30x46 cm
(2)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Happy Boy S
Plastikowy, z nadrukiem, żółty, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Printworks
Ołówki zestaw Graphite
12 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
7,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
knor
Tablica
40x30 cm
(2)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana/silikonowa, czarna, 18x30 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Orion
Termos Termo
1,2 l, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(2)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona/biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Frangyss
Z juty, ø 38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Sztuczna roślina Thyme
Ø 11 cm, wysokość 21,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Baufort
Szklana, ø 15 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Soft
Frotte, z bawełny organicznej, ciemnozielony/niebieski, 50x90 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Sonate
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, z mikrowłókna, z nadrukiem, biała/ciemnoszara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Feuillys
Zmywalny, czarny/brązowy, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka
Z plastiku z recyklingu, 2,3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Candy Cane
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, w paski, 30x46 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Mata stołowa Lagona
Filcowa, 35x48,5 cm
(2)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Canvas Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
Z ornamentami, zielony, 150x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Rex London
Zestaw do haftowania Wild Flowers
Rekomendowany wiek 3+ lat, BPA free
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Dekoracja ścienna Dragonfly
Metalowa, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Beżowy, 29x18,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Beige Mandala
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(2)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Trenton
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Iliade
Bawełniana, biała/szara, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Szklanka Carezza
350 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, żółty, 90x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Camelie
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ILLUME x Bloomingville
Świeca No. 6 Sequoia
Zapachowa, o zapachu sekwoi, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Rex London
Świece zestaw Dip Dye
4 szt., czas palenia 3 h, ø 2 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mac
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
47 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Nóż Heritage
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 33 cm, rękojeść: drewno
(2)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Yinte
2 szt., czerwona, 18x14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Ophelia
Pikowana, z mikrowłókna, jasnoszara, 170x210 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Chaplin
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Harry Potter
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch English Meadow
Z bawełny organicznej, niebieski
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Forma do tarty
ø 20 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(2)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Ramka Prague
32x42 cm, ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 30x40
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Jatoba
450 ml, ceramiczny, brązowy
(2)
W magazynie
72 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WoodWick
Wosk do kominka zapachowego Denim
O zapachu jeansu, sojowy, waga 23 g
(2)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
Premium
-15% z kodem
Södahl
Ręcznik Melange
Frotte, z bawełny organicznej, szary, 100x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Organizer Sharpener
Na artykuły papiernicze, plastikowy, 8,5x7 cm, wysokość 11,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Rękawica kuchenna Stripe
Bawełniana, czarno-biała, 19x29 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Z litego drewna, LED, na baterie, 48x2x12,5 cm
(2)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
44
45
46
...
112
Załaduj więcej