Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 390 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Woolen
Z materiału sherpa, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Adam
Silikonowa/z mieszanki włókien, ciemnoszara, 14,5x24,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Sequin Cluster
Aksamitna, szara, 30x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Woolen
Z materiału sherpa, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Sponge Bob "Tropical Duo"
Bawełniany, 70x140 cm
(4)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Begonia
440 ml, ceramiczny, w kolorze ochry/biały
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Border Collie
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, czarno-biała, bawełniana, 140x200 cm
(4)
W magazynie
81 zł
z kodem
94,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Art Deco Pearl
Niebieska, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Pojemnik dziecięcy Stor
Plastikowy, z nadrukiem, 40x29 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Granis
Ze skóry ekologicznej, ø 38 cm
(4)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Christmas Town
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 30x46 cm
(4)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Dancing Fairies
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, różowa/fioletowa, 120x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, brązowa, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Casa Selección
Ramka
43x43 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 7x7/rozmiar zdjęcia: 9x13/rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18/rozmiar zdjęcia: 13x18
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Bubbly
Plastikowa, LED, solarna, długość 180 cm
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Blob Bell
8x12 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Holmegaard
Świeca Holmegaard Christmas
Ze świątecznym motywem, czas palenia 56 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Noel
Ze świątecznym motywem, 150x300 cm
(4)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ścierka Amber Bronze Stripes
Lniana, musztardowa, 65x65 cm
(4)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Amy
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(4)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(4)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
4 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 30x30 cm
(4)
W magazynie
87 zł
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 11 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(4)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "White Star"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(4)
W magazynie
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, abstrakcyjny wzór, 30x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cotton House
Pościel Dorota
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, abstrakcyjny wzór, szara/beżowa, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Titan
Ze skóry ekologicznej, 45x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Garden
Zmywalny, z PCV, biały, ø 180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Sherlock
Czarno-biały
(4)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Spinning
Metalowa, ø 11 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Safie
300 ml, ceramiczny, do latte, zielony
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Suzette
Bawełniany, czerwony/szary
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zestaw do robienia biżuterii Daisy
Rekomendowany wiek 3+ lat, BPA free
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Trigone
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, z mikrowłókna, geometryczna, biała/szara, 240x220 cm
(4)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Goldira
Plastikowa, w paski, 30x45 cm
(4)
W magazynie
18 zł
z kodem
20,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
La Rochére
Szklanka Troquet
200 ml, do whiskey
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Ribble
Z mikropluszu, jasnozielony, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Styler
Ramka Malaga
17x22 cm, ścienna, niebieska, rozmiar zdjęcia: 10x15
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Table
W kolorze złota, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 28,5x4x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Lilo and Stitch "Blue"
Polarowa, niebieska, 41x32 cm
(4)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Unikko
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Iris
Aksamitna, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Doniczka Cozy Dune
Wisząca, plastikowa, ø 28 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Dramatic Floral
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, kwieciste, 30x46 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ścierka Elvira
Z bawełny organicznej, niebieska, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Sherlock
2 szt., czarno-biała, 14x18 cm
(4)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
29
30
31
...
113
Załaduj więcej