Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 349 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Spinning
Metalowa, ø 9 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny eukaliptus
Ø 33 cm, wysokość 101 cm
(5)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 30x50 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51,99 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Kieliszki zestaw Fiesta
6 szt., 460 ml, do koktajli
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Fuori
2 szt., 250 ml, ceramiczne, do cappuccino, ciemnozielone
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Amy
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do trybowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Puzzle Dinosaurs
Liczba elementów 24, rekomendowany wiek 3+ lat
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Ceola
Ceramiczny, szary, ø 8 cm, wysokość 18 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Rex London
Origami Animals Origami
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zabawka interaktywna Colour changing bath book Woodland
(5)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Ramka Prague
17x23 cm, stojąca/ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x21
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Calm
Ø 11 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
JAHU collections
Ścierki zestaw Checkers
3 szt., bawełniane, 50x70 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
15,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Damian
Różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Lilo a Stitch "Pink"
Polarowa, różowa, 40x40 cm
(5)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
La Rochére
Kieliszek Versailles
400 ml, do wina
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Misha
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(5)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Fern
Żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Pennie
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Boltze
Świece zestaw Eloro
4 szt., z wielkanocnym motywem, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Rex London
Notes Cactus
130 str., czysty
(5)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Boltze
Świeczniki zestaw Linga
2 szt., na świeczkę typu tealight, kamionkowe
(5)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 19,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(5)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Keops
6 szt., 345 ml, do ginu
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Beżowy, 35x24 cm, wysokość 16 cm
(5)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Forma do mini babeczek
32 x 22 cm, silikon
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Blomsterbergs
Formy na muffiny zestaw Flower
6 szt., ø 7 cm, silikon
(5)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia Heart
30 x 17,5 cm, silikon
(5)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(5)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Matcha Latte
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(5)
Dostawa od 15.12.2026
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Goldira
Plastikowa, w paski, 30x45 cm
(5)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Soleimio
Z juty, z nadrukiem, ø 38 cm
(5)
Dostawa od 30.10.2026
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unipar
Świeca Ice Natur
Ze świątecznym motywem, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(5)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, kwiecista, 40x40 cm
(5)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rustic candles by Ego dekor
Świeca Rustic
Czas palenia 58 h, ø 6 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Witchcraft
Z mikropluszu, z motywem Halloween, czarny, 130x170 cm
(9)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczna roślina Pearl
Ø 5 cm, wysokość 71 cm
(9)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(9)
W magazynie
50 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Jersy
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, różowe, 160x200 cm
(9)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minnie
Bawełniany, różowy, 70x140 cm
(9)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, pomarańczowe, 90x200 cm
(9)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Ręcznik Bath
Frotte, bawełniany, jasnozielony, 50x100 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
1
...
24
25
26
...
112
Załaduj więcej