Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 388 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mepal
Butelka dla dzieci Little Farm by Little Dutch
Plastikowa, jasnozielona, 400 ml
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Orion
Termos dla dzieci
Ze stali nierdzewnej, zielony, 330 ml
(7)
Dostawa od 22.10.2026
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(7)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Jasnoszary, 50x100 cm
(7)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
Blomsterbergs
Nożyk do nacinania chleba Nature
Do pieczywa, rękojeść: drewno
(7)
Dostawa od 26.10.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Termos dla dzieci
Ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy, 330 ml
(7)
Dostawa od 22.10.2026
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
zestaw 2 szt.
Bébé Douceur
Śliniaki zestaw Gauge
2 szt., muślinowe, szare, w kropki
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Yellowstone
51x27 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(7)
Dostawa od 19.11.2026
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle Quickly
6 szt., czerwone, 50x70 cm
(7)
Dostawa od 09.11.2026
63 zł
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, różowy
(13)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Leggy
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 16 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Fartuch
Bawełniany, szary
(13)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, jednoosobowe, z satyny bawełnianej, niebieskie, 90x200 cm
(13)
Dostawa od 26.10.2026
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Z mikropluszu, zielony, 130x170 cm
(14)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minnie Sweet Like Me
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, z mikrowłókna, 140x200 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, czarny, 70x150 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Metaltex
Nóż Gourmet
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, rękojeść: stal nierdzewna
(15)
W magazynie
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, niebieski, 150x200 cm
(20)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Gabby's Dollhouse "bubbles"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, jasnoniebieska, z mikrowłókna, 140x200 cm
(20)
W magazynie
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Stripes
4 szt., bawełniane, białe/czarne, 50x70 cm
(16)
W magazynie
60 zł
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Narzuta Lucile
Niebieska, 180x220 cm
(19)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Forest Fable
4 szt., korkowe, z nadrukiem, 21x29 cm
(8)
W magazynie
68 zł
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 600 ml, do piwa
(8)
W magazynie
97 zł
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Kubek podróżny Sausage Dog
350 ml, ze stali nierdzewnej, kremowy
(8)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Vialli Design
Kubek Geo
450 ml, szklany, do latte
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Długopisy żelowe zestaw Star Wars
4 szt.
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pantone
Kubek Cool Gray 9
375 ml, porcelanowy, szary
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Billie Eilish
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, fioletowa, bawełniana, 200x140 cm
(8)
W magazynie
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
Z ornamentami, niebieski, ø 180 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Orion
Wazon
Szklany, ø 12,5 cm, wysokość 25 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Organizer
Z szufladką, plastikowy, 16x16 cm, wysokość 11,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Rex London
Zestaw kreatywny Fairies in the Garden
Rekomendowany wiek 3+ lat
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Gabby's Dollhouse
Bawełniany, 70x140 cm
(8)
W magazynie
48,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Feuille
Zmywalny, z PCV, biały, 140x240 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, szary/brązowy
(8)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Restilo
Narzuta Meadore
Zielona, 170x210 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Linen Tales
Ścierka Dark Grey
Lniana, ciemnoszara, 45x65 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(8)
W magazynie
59 zł
19,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 4 szt.
Unipar
Świece zestaw Star
4 szt., ze świątecznym motywem, czas palenia 4 h, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
55 zł
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Maya
Bawełniana, 33x48 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Provence
6 szt., 130 ml
(8)
W magazynie
42 zł
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 30x30 cm
(8)
Dostawa od 27.10.2026
87 zł
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Styler
Ramka Prague
15x20 cm, stojąca/ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18
(8)
Dostawa od 19.11.2026
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Niebieska, 220x240 cm
(9)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Beżowy, 11,5x11,5 cm, wysokość 14 cm
(9)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Lemons
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(9)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
18
19
20
...
113
Załaduj więcej