Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 383 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
Metalowy
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw English Meadow
4 szt., korkowe, kwieciste, 21,5x29 cm
(14)
W magazynie
61,99 zł
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki
Wiszący, ø 25 cm, wysokość 12 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Stojak na wino
Metalowy, liczba butelek 6
(14)
W magazynie
90,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Abas
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(14)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Stripe
Aksamitna, żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(14)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Nutcracker
Aksamitna, ze świątecznym motywem, ciemnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(14)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Bieżnik Autumn Leaves
Z nadrukiem, 40x130 cm
(14)
Dostawa od 15.12.2026
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Środek do odstraszania owadów
Ø 17 cm, wysokość 11,5 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 29 cm, wysokość 62 cm
(20)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, ø 17 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Plaza
Pikowany, szary, 140x220 cm
(12)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
LEGO®
Butelka dla dzieci Iconic
Plastikowa, 500 ml
(12)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna
Bawełniana, różowa, 18x28 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
530 ml, ceramiczny, żółty
(12)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, beżowa, 200x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Optic
Geometryczny, 45x140 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Ramka Malmo
39x39 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Abstract Faces
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Lustro Ailis
Kosmetyczne, ø 6,5 cm
(12)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vialli Design
Kubek termiczny Fuori
400 ml, plastikowy, ciemnoniebieski/kremowy
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, szare, 50x70 cm
(21)
W magazynie
58 zł
19,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Cattara
Rękawice grillowe Heat Grip
(21)
W magazynie
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Nóż Gourmet
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, rękojeść: stal nierdzewna
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna Firework
Czarna, metalowa, LED, solarna, długość 210 cm
(18)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zasilanie (2)
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 130 ml
(18)
W magazynie
43 zł
7,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
Blomus
Świeca Fraga: Sea Salt and Sage
Zapachowa, sojowa, o zapachu morza/o zapachu szałwi, czas palenia 24 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
+ Czas palenia (2)
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Marble
W abstrakcyjny wzór, 40x130 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Liberty
6 szt., 350 ml
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Malaga
17x22 cm, ścienna, zielona, rozmiar zdjęcia: 10x15
(15)
Dostawa od 19.11.2026
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Z mikropluszu, fioletowy, 130x170 cm
(10)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Sherlock
2 szt., czarno-biała, 14x18 cm
(10)
W magazynie
72 zł
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Elisa Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Pantone
Kubek Aubergine 229
375 ml, porcelanowy, ciemnofioletowy
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Tescoma
Kominek zapachowy Fancy Home
Ceramiczny, 10,5x12,5 cm, wysokość 10 cm
(10)
W magazynie
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 220 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(10)
W magazynie
72,99 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Bloomingville
Kubek Jules
400 ml, ceramiczny, do latte, biały/kremowy
(10)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Jolly
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 25x25 cm
(10)
W magazynie
27 zł
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Tatuaże dla dzieci Sharks
Rekomendowany wiek 3+ lat
(10)
W magazynie
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, w paski, 40x40 cm
(10)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Rex London
Zabawka muzyczna Wooden Train Whistle
Rekomendowany wiek 3+ lat, BPA free
(10)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ścierka Eucalyptus
Lniana, biała/zielona, 45x65 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(10)
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Pantone
Kubek Warm Gray 2
375 ml, porcelanowy, jasnoszary
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Stripe
Aksamitna, czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(10)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Green Gate
Świecznik
(10)
W magazynie
59,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
11
12
13
...
113
Załaduj więcej