Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 908 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Indigo
2 szt., ciemnoniebieska, 17x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
92,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 90x140 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
93 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kieliszki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
191,67 zł
95,84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., beżowa, 17x33 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
195 zł
97,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., szarobrązowa, 17x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
97,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., koniakowa, 17x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
97,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Velmar
2 szt., w kolorze khaki, 17x33 cm
W magazynie
199 zł
99,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Metaltex
Regał na wino Chianti
Metalowy, szary, liczba butelek 30, szary, szerokość 50 cm, wysokość 68 cm, głębokość 26 cm
(102)
W magazynie
100 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mepal
Butelka Nordic blue
900 ml, podróżna, z tritanu, jasnoniebieska
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (3)
Mepal
Butelka Nordic sage
900 ml, podróżna, z tritanu, szałwiowa
(3)
W magazynie
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (3)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, czarny, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(99)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, szary, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(174)
W magazynie
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
Light & Living
Obciążnik do papieru Coral
Szklany, ø 8 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Essentials
Pościel Basic
Dwuosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, zielona, 200x200 cm
(4)
W magazynie
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Gingerbread
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z mikrowłókna, niebieska, 135x200 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
102 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Podpórki do książek Opus
2 szt., kamienne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
102 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Podpórki do książek Opus
2 szt., kamienne
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
102 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Bieżnik Lunel
W paski, 50x150 cm
W magazynie
102,84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Osłonka na doniczkę Rattan
Plastikowa, wysokość 43,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Ribble
Z mikropluszu, jasnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(13)
Dostawa od 09.11.2026
102,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Restilo
Prześcieradło Ruby
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, frotte, szare, 180x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Kabel zasilający Connecta
500 cm
(2)
W magazynie
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Doniczka Modern
Drewniana, 18x61 cm, wysokość 15 cm
(6)
W magazynie
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Jeweline
ø 24 cm, metal
(128)
W magazynie
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Rosa
ø 24 cm, metal
(203)
W magazynie
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Volcania
ø 24 cm, metal
(244)
W magazynie
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Lotus
ø 24 cm, metal
(196)
W magazynie
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yankee Candle
Świeca Black Coconut
Zapachowa, o zapachu kokosa, czas palenia 65 h, ø 11 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, antracytowe, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, białe, 180x200 cm
(6)
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/niebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Dakls
Dzbanek do herbaty Mottle
900 ml, ceramiczny, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Doniczka Dóris
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Mepal
Butelka Vivid blue
900 ml, podróżna, z tritanu, ciemnoniebieska
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Mepal
Butelka Nordic black
900 ml, podróżna, z tritanu, czarna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Styler
Ramka Floryda
43x53 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 40x50
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Pościel Candy Cane
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, z nadrukiem, czerwona/biała, 135x200 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, czerwona/różowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ego Dekor
Dekoracja świąteczna
Ø 16 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Butelka Vita
900 ml, podróżna, z tritanu, jasnoczerwona
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
RHS
Pościel Floral Serenity
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, jasnoniebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
House Nordic
Wazon Mimi
Ceramiczny, jasnoniebieski, 14x15,5 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnozielone, 160x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
Premium
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Florist
2 szt., 330 ml, ceramiczne
(7)
W magazynie
208 zł
104 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kieliszek Koyoi
200 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 17 cm
(9)
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Taca dekoracyjna Pure
Metalowa, ø 39,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Koc Eviaya
Niebieski, 130x160 cm
(18)
W magazynie
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
7
8
9
...
103
Załaduj więcej