Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 373 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(1)
W magazynie
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Rex London
Ścierka World Map
Bawełniana, jasnozielona, 50x70 cm
(6)
W magazynie
43,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Fern
Żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Fern
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Amy
Aksamitna, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Mila Home
Poszewka na poduszkę Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, 45x45 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Kubek Flower Garden
500 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Casa Selección
Bieżnik
Ze świątecznym motywem, 32x85 cm
(5)
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
S|P Collection
Kubek Manon
380 ml, kamionkowy, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Narvik
27x36 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 21x30
(6)
Dostawa od 19.11.2026
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Kate Louise
Poszewka na poduszkę Christmas Noel
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, brązowy, 70x120 cm
(64)
Dostawa od 04.11.2026
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, ciemnoróżowy, 70x120 cm
(64)
Dostawa od 04.11.2026
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
Styler
Ramka Narvik
27x36 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 21x30
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, czarny, 70x120 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Kate Louise
Poszewka na poduszkę Christmas Noel
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Ręcznik kąpielowy Skyline
Bawełniany, z ornamentami, czerwony, 70x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Breloczek Fizz Floyd
Metalowy/plastikowy, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Dakls
Kubek Happy Time
770 ml, ceramiczny, czerwony
(76)
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Fartuch Gourmet
W kolorze terakoty
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Fartuch Gourmet
Zielony
(1)
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Fartuch Gourmet
Szary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Ramka Narvik
27x36 cm, ścienna, jasnoszara, rozmiar zdjęcia: 21x30
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, jasnoszary, 150x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Feast
Kamionkowy
(2)
Dostawa od 21.10.2026
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Narvik
27x36 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem/z motywem zwierzęcym, 43x43 cm
(1)
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
88 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
88 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
31
32
33
...
112
Załaduj więcej