Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 373 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bigso
Organizer Ringo Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
LEGO®
Butelka dla dzieci Harry Potter
Plastikowa, kremowa, 390 ml
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, kremowy, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Noura
Z mieszanki lnu, odpowiednia do prania, 30x43 cm
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Salt&Pepper
Mata stołowa Tabletop
Ze sztucznej skóry, 30x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Mata stołowa Tabletop
Ze sztucznej skóry, 30x45 cm
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Mata stołowa Tabletop
Ze sztucznej skóry, 30x45 cm
Dostawa od 03.11.2026
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Mata stołowa Dinner
Ze sztucznej skóry, 36,5x43,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
S|P Collection
Mata stołowa Dinner
Ze sztucznej skóry, 36,5x43,5 cm
(1)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
S|P Collection
Mata stołowa Dinner
Ze sztucznej skóry, 36,5x43,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEGO®
Butelka dla dzieci Ninjago
Plastikowa, czarna/niebieska, 390 ml
(113)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
LEGO®
Butelka dla dzieci Rocket
Plastikowa, niebieska, 390 ml
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, jednoosobowe, z mikrowłókna, niebieskie, 90x190 cm
(13)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Diamond
Niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Feathers
Ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 16.10.2026
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Jewellery
Brązowa/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Jewellery
Biała/niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Jewellery
Fioletowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Jewellery
Szaroniebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Marble
Miętowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Marble
Różowa/fioletowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Peacock Feathers
Ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna
Różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Alex
Z mikropluszu, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Minecraft "Creeper Rush"
40x40 cm
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dziecięca Unicorn
Ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dziecięca Unicorn
Ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, pomarańczowy, 150x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, jednoosobowe, z mikrowłókna, w kolorze khaki, 90x190 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Styler
Ramka Kyoto
23x32 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 21x30
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Nowość
Dakls
Kubek Scales
420 ml, ceramiczny, różowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
La Rochére
Szklanka Tjo
100 ml, do whiskey
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Świecznik Wadley
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka muzyczna Harmonica Mimi and Milo
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Zabawka muzyczna Harmonica Wild Wonders
(1)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Kindsgut
Zabawka muzyczna Octopus
Rekomendowany wiek 2+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Aubergine
Rekomendowany wiek 10+ msc, wysokość 24 cm, długość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Baguette
Rekomendowany wiek 10+ msc, wysokość 22 cm, długość 6 cm
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Bread Slice
Rekomendowany wiek 10+ msc, wysokość 13 cm, długość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw naklejek dziecięcych Night Sky
30 szt., świecące, na okno/na ścianę, 13x17 cm
(293)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Butelka dla dzieci Brick
Plastikowa, żółta, 390 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Rispetto
192 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
86,99 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z napisami, 33x48 cm
W magazynie
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Viola Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 10x24,5 cm, wysokość 32,5 cm
(7)
W magazynie
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(1)
W magazynie
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
...
30
31
32
...
112
Załaduj więcej