Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 373 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
250 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
Dostawa od 14.12.2026
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
Dostawa od 14.12.2026
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Szklanka Clarien
300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik Olvira
Frotte, bawełniany, zielony, 30x50 cm
Dostawa od 14.12.2026
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kubki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., silikonowe, jasnoróżowe/turkusowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
85,19 zł
42,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Śliniaki zestaw Lili
2 szt., jasnoróżowe/turkusowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
85,19 zł
42,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kubki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., silikonowe, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
85,19 zł
42,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Śliniaki zestaw Lili
2 szt., pomarańczowe/szaroniebieskie
W magazynie
Ostatnia sztuka
85,19 zł
42,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ONA
Mata stołowa Piff
Bawełniana, ø 35 cm
(1)
W magazynie
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ONA
Mata stołowa Piff
Bawełniana, ø 35 cm
W magazynie
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, beżowy, 150x200 cm
(14)
W magazynie
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, biały
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Ulubione
Sass & Belle
Butelka dla dzieci Digger
Plastikowa, żółta, 400 ml
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Sass & Belle
Butelka dla dzieci Fire Engine
Plastikowa, czerwona, 400 ml
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, fioletowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnożółty
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
JAHU collections
Koc Dice
Polarowy, czarny, 150x200 cm
(27)
W magazynie
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, turkusowy
(1)
W magazynie
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, zielony
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, żółty, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Bieżnik Tone
Zmywalny, kwiecisty, 45x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Butelka dla dzieci Harry Potter
Plastikowa, bordowa, 390 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Nowość
Dakls
Kubek Scales
420 ml, ceramiczny, brązowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Kubek Scales
420 ml, ceramiczny, brązowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Tiger Mini
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 7,5 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, czarny, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(2)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
LEGO®
Butelka dla dzieci City
Plastikowa, niebieska/w kolorze srebra, 390 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Dakls
Figurka Pumpkin
Ceramiczna, ø 9 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Butelka dla dzieci Bee
Plastikowa, fioletowa, 390 ml
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Unipar
Świeca Floating Cone
Czas palenia 15 h, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Markslöjd
Girlanda świetlna Signe
Szara, plastikowa, LED, długość 210 cm
(1)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Gra dziecięca Animal Friends
(802)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Gra dziecięca Colourful Creatures
(281)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
RecentToys
Gra planszowa The Big Five - Cards
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
RecentToys
Gra planszowa The Big Five - Dice
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
Bloomingville
Świecznik Eliot
Kamienny
(7)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
29
30
31
...
112
Załaduj więcej