Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 376 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, jednoosobowe, z mikrowłókna, jasnoszare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Orvena
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 10,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 2x20,5 cm, wysokość 18 cm
(421)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Dekoracja świetlna Fauna
W naturalnym kolorze, szklana, LED, na baterie, ø8x9 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
DesignWorks Ink
Notes Dusty
96 str., w formacie A6
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Verdalis
Zmywalny, z nadrukiem, ø 140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Garden Pleasure
Ochraniacze na kolana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
knor
Ramka
20x25 cm, stojąca/ścienna, plastikowa, biała, rozmiar zdjęcia: 13x18
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Poduszka na krzesło Sherpa Bouclé
Z materiału bouclé, wiązana, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Frozen
Polarowa, różowa, ø 35 cm
(4)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Lilo and Stitch
Polarowa, niebieska, 33x25 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Minnie
Polarowa, 32x32,5 cm
(4)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Sonic
Polarowa, niebieska, 29x33 cm
(8)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Spider-man
Polarowa, 33x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
STOR
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Minecraft
Plastikowy, pomarańczowy
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Nowość
STOR
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Kuromi
Plastikowy, różowy
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Oxford Denim
Bawełniana, niebieska, 19x31 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(201)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Myrna
Koniakowa, 28x18 cm
(9)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Forma do mini babeczek
32 x 22 cm, silikon
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Forma na muffiny
30 x 20,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Osłonka na doniczkę Natural
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 13 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Dziecięce narzędzie ogrodowe
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, żółty, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 240 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 365 ml, do szampana
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 490 ml, do wina
(1)
Dostawa od 26.10.2026
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 360 ml, szklane, z podwójną ścianką
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 350 ml, szklane, do latte
(13)
W magazynie
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Zoo
Plastikowa, LED, na baterie, długość 160 cm
(11)
W magazynie
41,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Minecraft Survival Mode
40x40 cm
(3)
W magazynie
41,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Tabliczka Welcome
Żeliwna, 21x5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kindsgut
Zabawka muzyczna Stars
Rekomendowany wiek 2+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Amy
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(4)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Stripe
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Tortownica
ø 30 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
VDE Tivoli 1996
Bieżnik Lurex
40x180 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, ø 13 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Badger Mini
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 8 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Świecznik
Ceramiczny
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kubek Kumi
290 ml, ceramiczny, ciemnobrązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Kubek Lunar
420 ml, kamionkowy, czarny/beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 280 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Bloomingville
Świecznik Tacana
Kamionkowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Ringo Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Green Gate
Lustro
Kosmetyczne, ø 6,5 cm
(17)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Green Gate
Lustro Ailis
Kosmetyczne, ø 6,5 cm
(12)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
27
28
29
...
112
Załaduj więcej