Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 379 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Dakls
Kubek Snowman
380 ml, porcelanowy, biały
(5)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Kubek Xmas Tree
380 ml, porcelanowy, biały
(5)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Bączki zestaw
3 szt., drewniane
(1)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna
Bawełniana, czarna, 18x28 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Rex London
Talerz dla dzieci Little Strawberry
Plastikowy, czerwony/beżowy, 21x27 cm
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Dekoracja świetlna
Brązowa, z litego drewna, LED, na baterie, 30x3,5x8,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
RecentToys
Gra planszowa Match!
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka muzyczna Wooden Train Whistle
Rekomendowany wiek 3+ lat, BPA free
(10)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ręcznik Marina
Frotte, bawełniany, lawendowy, 50x100 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Rex London
Talerz dla dzieci Tiger
Plastikowy, niebieski/beżowy, 21x27 cm
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Notes Sausage Dog
60 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Format (2)
Roger la Borde
Notes Chouchou Chien
128 str., w formacie A5, czysty/w linie
(3)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roger la Borde
Notes Sunday Morning
128 str., w formacie A5, czysty/w linie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roger la Borde
Notesy Butterfly Garden
64 str., w formacie A6, czysty/w linie
(2)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gardenico
Doniczka Metro Twist
Plastikowa, bez otworu drenażowego, ø 29 cm, wysokość 26,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Organizer łazienkowy Whitney
Plastikowy, 23x7 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Wednesday
Fioletowa, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Bluey "Let´s Play"
Jasnoniebieska, 40x40 cm
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Harry Potter "Hogwarts 01"
Ciemnoniebieska/szara
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Mimoni "Watch me"
Żółta, 40x40 cm
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Minecraft "Life"
Zielona, 40x40 cm
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(5)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(8)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Nowość
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Grinch
Polarowa, ze świątecznym motywem, zielona, 29x36 cm
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Gabby´s Dollhouse "Pandy"
Polarowa, 35x35 cm
(5)
Dostawa od 21.10.2026
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Twily
Na zamek , 40x40 cm
(7)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Styler
Ramka Prague
15x20 cm, stojąca/ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18
(1)
Dostawa od 19.11.2026
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna
Bawełniana, różowa, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Butelka Moly
1 l, podróżna/z ustnikiem, z tritanu, różowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Myrna
Jasnoróżowa, 28x18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Maximex
Rękawice grillowe
2 szt.
(2)
W magazynie
78 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Adam
Silikonowa/z mieszanki włókien, beżowa, 18x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna
Bawełniana, szara, 18x28 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna
Bawełniana, szara, 20x20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Szklanka Carezza
350 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Nowość
Rex London
Zabawka Puppy
Plastikowa, rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Cristallo
2 szt., 300 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(267)
W magazynie
78 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
douceur d'intérieur
Zestaw rękawicy i łapki kuchennej Gourmet
2 szt., szary, 18x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Zestaw rękawicy i łapki kuchennej Gourmet
2 szt., w kolorze terakoty, 18x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Zestaw rękawicy i łapki kuchennej Gourmet
2 szt., zielony, 18x30 cm
(1)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc Riso
Polarowy, zielony, 130x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Boltze
Świece zestaw Eloro
4 szt., z wielkanocnym motywem, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Doniczki zestaw
2 szt., wiszące, plastikowe, ø 10 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Mała dekoracja Service Bell
Metalowa, ø 9 cm, wysokość 6 cm
(104)
W magazynie
39,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mioli Decor
Pojemnik dziecięcy
Tekstylny, w kropki, różowy, 37x24 cm, wysokość 18 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Amy
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(8)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Amy
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
25
26
27
...
113
Załaduj więcej