Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 380 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Frozen "Wind
Polarowa, niebieska, 40x40 cm
(1)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Lilo a Stitch "Pink"
Polarowa, różowa, 40x40 cm
(5)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Lilo and Stitch "Blue"
Polarowa, niebieska, 40x40 cm
(2)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Mickey "Blue"
Polarowa, niebieska, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Minnie "Purple"
Polarowa, różowa, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę Happy Holiday
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Ramka Prague
15x20 cm, stojąca/ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18
(8)
Dostawa od 19.11.2026
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Casa Selección
Ramka Sencillo
17,5x22,5 cm, stojąca/ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 15x20
(1)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Sagaform
Butelka Tessa
750 ml, podróżna, plastikowa, różowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen
Z mikrowłókna, 70x140 cm
(2)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna English Meadow
Bawełniana, niebieska, 19x31 cm
(7)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rustic candles by Ego dekor
Świeca Rustic
Czas palenia 58 h, ø 6 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
JAHU collections
Koc Gold Ribbon
Polarowy, szary, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Koc Marble
Polarowy, szary, 150x200 cm
(1)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Szklanka Fuyu
175 ml
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, turkusowy, 150x200 cm
(3)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lilo and Stitch "Hawaii"
Z mikrowłókna, turkusowy, 70x140 cm
(1)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Anderson
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(3)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Eisenhower
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(2)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Justice
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Lijjian
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(5)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Louis
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Yoko
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(1)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Ulubione
Joseph Joseph
Zatyczka do wina BarWise
Ze stali nierdzewnej
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Szklanka Clarien
300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38,37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Caro
2 szt., waflowe, bawełniane, białe, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Betty
2 szt., waflowe, miętowe/szare, 40x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
77 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Betty
2 szt., waflowe, łososiowe, 40x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
77 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Betty
2 szt., waflowe, żółte, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Koc Riso
Polarowy, brązowy, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
JUNA
Mata stołowa Christmas Fable
Z mieszanki bawełny, ze świątecznym motywem, 30x43 cm
(2)
W magazynie
38,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Poduszka na krzesło Sherpa Bouclé
Z materiału sherpa, wiązana, 40x40 cm
(5)
W magazynie
38,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Esschert Design
Mała dekoracja
Metalowa, 17x2 cm, wysokość 5,5 cm
(181)
W magazynie
38,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Carbon
2 szt., 80 ml, szklane, na espresso
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77,99 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Amy
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(4)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Amy
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(5)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Credence
Bawełniana, czerwona/szara, 14,5x24,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana/silikonowa, czerwona, 18x30 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(5)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, czerwona/czarna, 18x40 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(2)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Soft Tools
2 szt., bawełniane, szare/beżowe, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(7)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Catherine Lansfield
Ręcznik Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x85 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Nowość
Rex London
Talerz dla dzieci Rainbow Garden
Plastikowy, beżowy, 21x27 cm
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc Riso
Polarowy, kremowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Ręcznik Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, biały, 50x85 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
BonBistro
Kubek Squito
300 ml, porcelanowy, do latte, biały
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Dakls
Kubek Snowman
380 ml, porcelanowy, biały
(5)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
24
25
26
...
113
Załaduj więcej