Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 379 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Nowość
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, ciemnofioletowy
Dostawa od 03.11.2026
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Nowość
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, lawendowy
Dostawa od 23.10.2026
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Nowość
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, musztardowy
Dostawa od 03.11.2026
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Beżowa, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, pomarańczowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Duna
300 ml, kamionkowy, różowy
W magazynie
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, szary
W magazynie
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Ulubione
Ego Dekor
Szklanka dla dzieci
300 ml
(288)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Yinte
2 szt., czerwona, 18x14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75,99 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Sylvia
Bawełniana, na zamek , z ornamentami, 40x40 cm
(5)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, czarna, 18x40 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Somerset
2 szt., bawełniana, w kolorze terakoty, 20x14 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Somerset
2 szt., bawełniana, szarobrązowa, 20x14 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Line
2 szt., bawełniane, zielone, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Blocks
2 szt., bawełniane, żółte/szare, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Blocks
2 szt., bawełniane, różowe/brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Sagaform
Butelka Tessa
750 ml, podróżna, plastikowa, jasnoszara
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Casa Selección
Girlanda świetlna
Biała, plastikowa, LED, na baterie, długość 220 cm
(5)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Finelines
Czas palenia 40 h, ø 6 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Bizzotto
Świecznik Lovable
Ceramiczny
Dostawa od 22.10.2026
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sagaform
Butelka Tessa
750 ml, podróżna, plastikowa, ciemnoniebieska
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Spider-man
Z mikrowłókna, czerwony/niebieski, 70x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roger la Borde
Zestaw kreatywny Light of the Moon
(3)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, jasnozielony, 150x200 cm
(3)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
Sagaform
Butelka Tessa
750 ml, podróżna, plastikowa, jasnożółta
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Caldera
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 11 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Kubek Bloom
620 ml, ceramiczny, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Ulubione
Wenko
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 12 cm
(24)
Dostawa od 26.10.2026
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 39,5x39,5 cm
(25)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
(1)
W magazynie
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
W magazynie
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 380 ml, ceramiczne, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Rex London
Notes Sausage Dog
60 str., w formacie A5, w linie
(2)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roger la Borde
Notesy Honey
64 str., w formacie A6, czysty/w linie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roger la Borde
Notesy Sunday Morning
64 str., w formacie A6, czysty/w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Suzy
Z mikrowłókna, jasnożółty, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Suzy
Z mikrowłókna, biały, 140x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Plastikowy, ø 15 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Frozen
Polarowa, niebieska, 35x35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(6)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(8)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Lilo and Stitch
Polarowa, niebieska, 30x35 cm
(1)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
23
24
25
...
113
Załaduj więcej