Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 396 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Larsson Geo
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, geometryczne, 30x46 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Neia
260 ml, do wina
(1)
Dostawa od 14.12.2026
31,85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kieliszek Neia
290 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
31,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kieliszek Neia
100 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
31,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., bawełniana, czerwona, 14x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63,99 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Organizer łazienkowy Hanoi
Na waciki, bambusowy, w naturalnym kolorze, 9x9 cm, wysokość 9 cm
(3)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, beżowa, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(9)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, czerwona, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(6)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Grand Chef
Bawełniana, szara, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 150 °C
(1)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Solaris
Bawełniana, czarno-biała, 14,5x24,5 cm
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Suzette
Bawełniana, czerwona/szara, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 150 °C
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Hen House
2 szt., bawełniana, szara, 19x37 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(20)
W magazynie
64 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rustic candles by Ego dekor
Świeca Rustic
Do lampionu, czas palenia 38 h, ø 6 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
BonBistro
Kubek Basic White
380 ml, porcelanowy, biały
Dostawa od 03.11.2026
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 30 h, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Love Story
Smycz Essentiel
Czarna, długość 100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 30 h, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(6)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Dekoracja świetlna
W naturalnym kolorze, z litego drewna, LED, na baterie, 13x3x15,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Wazon
Porcelanowy, kremowy, ø 7 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, kremowy, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Bloomingville
Mata stołowa Ydun
Z trawy morskiej, ø 35 cm
(279)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Palam
Z juty, ø 38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Larsson Geo
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, geometryczne, 30x46 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Maty stołowe zestaw Uya
2 szt., z wodorostów, w kratkę, 33,5x49 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Essentiel
Wiązana, 40x40 cm
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Memory Kids
Plastikowy, 1 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
IHR
Kubek Tulip Meadow
75 ml, porcelanowy, fioletowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Prague
12x17 cm, stojąca/ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Styler
Ramka Narvik
17x22 cm, ścienna, szara, rozmiar zdjęcia: 13x18
(1)
Dostawa od 19.11.2026
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Styler
Ramka Narvik
17x22 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 13x18
(1)
Dostawa od 19.11.2026
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, różowy, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Sztuczna gałązka White Bell Flower
Ø 20 cm, wysokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Arnold
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Clark
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Em
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stacy
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Tomar
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rustic candles by Ego dekor
Świeca Rustic
Do lampionu, czas palenia 38 h, ø 6 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Maty stołowe zestaw Adesta
2 szt., tekstylne, geometryczne/w kratkę, 35x50 cm
W magazynie
64,40 zł
32,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 80 ml, szklane, na espresso/z podwójną ścianką
(66)
W magazynie
65 zł
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x90 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 45x30 cm
(2)
W magazynie
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(34)
W magazynie
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, niebieski, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
Metaltex
Nóż Gourmet
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, rękojeść: stal nierdzewna
(23)
W magazynie
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Nóż Gourmet
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, rękojeść: stal nierdzewna
(15)
W magazynie
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Twily
Na zamek , 40x40 cm
(16)
W magazynie
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Cuisiline
2 szt., z bawełny z recyklingu, czerwone, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
16
17
18
...
113
Załaduj więcej