Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 399 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, jednoosobowe, z satyny bawełnianej, ciemnozielone, 90x200 cm
(14)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, pomarańczowe, 140x200 cm
(10)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, pomarańczowe, 90x200 cm
(9)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, szare, 140x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, szare, 90x200 cm
(12)
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, beżowe, 140x200 cm
(12)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, beżowe, 90x200 cm
(13)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, białe, 140x200 cm
(11)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, białe, 90x200 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, ciemnoniebieskie, 140x200 cm
(8)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, ciemnoniebieskie, 90x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, zielone/szare, 140x200 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, zielone/szare, 90x200 cm
(7)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, ciemnoszare, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, ciemnoszare, 90x200 cm
(8)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Esschert Design
Ogród zen
Betonowy/kamienny/bambusowy, ø 24 cm, wysokość 4 cm
(35)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Ogród zen
Betonowy/kamienny/bambusowy, 22x30 cm, wysokość 4 cm
(27)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Ogród zen
Betonowy/kamienny/bambusowy, 20x20 cm, wysokość 3 cm
(21)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Osłonka na doniczkę
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, ø 30 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Esschert Design
Dziecięce narzędzie ogrodowe Rake
(3)
Dostawa od 21.10.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Konewka dziecięca
Rekomendowany wiek 3+ lat
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Środek do odstraszania owadów
Ø 17 cm, wysokość 11,5 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Doniczka wodna
Plastikowa, ø 15 cm, wysokość 12 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Esschert Design
Doniczka wodna
Plastikowa, ø 12 cm, wysokość 11 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Esschert Design
Wazon Cutting
Szklany/drewniany/żelazny, w naturalnym kolorze, 6,5x25,5 cm, wysokość 14,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Świecznik Bess
Z żywicy polimerowej
(3)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Suszona roślina Afina
10x10 cm, wysokość 93 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Suszona roślina Olise
10x10 cm, wysokość 93 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Abas
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Avo
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Kieliszek Bacco
160 ml, do wina
(7)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Brandani
Szklanka Bacco
400 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Brandani
Kieliszek Essential
300 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Brandani
Szklanka Essential
360 ml, do whiskey
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Wave
Szklana, LED, na baterie, ø8x25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Wave
Szklana, LED, na baterie, ø10x25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lucy
Zielona, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø10x16,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 390 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø10x13 cm
(6)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Claire
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø11x16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Ice Natur
Ze świątecznym motywem, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(5)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Ice Natur
Ze świątecznym motywem, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(3)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Unipar
Świece zestaw Star
4 szt., ze świątecznym motywem, czas palenia 4 h, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
55 zł
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Unipar
Świece zestaw Star
4 szt., ze świątecznym motywem, czas palenia 4 h, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Unipar
Świece zestaw Star
4 szt., ze świątecznym motywem, czas palenia 4 h, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
55 zł
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Element
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Finelines
Czas palenia 40 h, ø 6 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Unipar
Świeca Finelines
Do lampionu, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (2)
1
...
94
95
96
...
113
Załaduj więcej