Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 379 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Remember
Świeca Fresh Basil & Rhubarb
Zapachowa, sojowa, o zapachu bazylii/o zapachu rabarbaru, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Poduszka wielofunkcyjna
Niebieska, 33x33 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Poduszka do siedzenia
Zielona, 28,5x37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Poduszka podróżna
Niebieska, 20x32 cm
(10)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Balvi
Popielniczka Pebble
Ø 14 cm, wysokość 4,5 cm
(39)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Świecznik Eliot
Kamienny
(7)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Basel
Kamienna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Mata stołowa Liv
Bawełniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Plastia
Doniczka Siesta
Samonawadniająca, plastikowa, 20x40 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Boltze
Świeczniki zestaw Linga
2 szt., na świeczkę typu tealight, kamionkowe
(5)
W magazynie
41 zł
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Boltze
Świece zestaw Eloro
4 szt., z wielkanocnym motywem, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Mata stołowa dla dzieci Malla
Z trawy morskiej, ø 38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Mata stołowa Mala
Z mieszanki juty, 35x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Busy B
Notes Pink
128 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Etnik
Czarna/beżowa, 170x210 cm
(26)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, ø 17 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, ø 17 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Casa Selección
Wazon
Szklany, 10x8 cm, wysokość 22 cm
(42)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Wazon
Szklany, 12x8 cm, wysokość 23 cm
(7)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Ramki zestaw
22x27 cm, 2 szt., ścienne, białe/w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 20x25
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Casa Selección
Dekoracja ścienna
Metalowa, wysokość 60 cm
(27)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Ramki zestaw
12x17 cm, 2 szt., ścienne, białe/w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Casa Selección
Ramka
43x24 cm, ścienna, biała/w naturalnym kolorze
(14)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
RecentToys
Gra planszowa The Big Five - Dice
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
RecentToys
Gra planszowa The Big Five - Cards
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Optic
Na zamek , geometryczna/3D, 43x43 cm
(13)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Optic
Geometryczny, 45x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Optic
Geometryczny, 45x140 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Optic
Geometryczny, 45x140 cm
(13)
W magazynie
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Optic
Na zamek , geometryczna/3D, 43x43 cm
(29)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 310 ml
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
12,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
zestaw 6 szt.
Ulubione
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 90 ml
(20)
W magazynie
44 zł
7,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Unie
6 szt., 250 ml
(10)
W magazynie
62 zł
10,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Unie
6 szt., 200 ml
(14)
W magazynie
54 zł
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Lola
6 szt., 200 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
49 zł
8,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Unie
6 szt., 280 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 130 ml
(18)
W magazynie
43 zł
7,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Provence
6 szt., 160 ml
(14)
W magazynie
47 zł
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
zestaw 6 szt.
Ulubione
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 360 ml
(26)
W magazynie
79 zł
13,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Provence
6 szt., 130 ml
(8)
W magazynie
42 zł
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Unie
6 szt., 330 ml
(13)
W magazynie
77 zł
12,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Empilable
6 szt., 160 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
7,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Provence
6 szt., 90 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
6,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
Blomus
Świeca Fraga: Cinnamon & Apple
Zapachowa, sojowa, o zapachu cynamonu/o zapachu jabłek, czas palenia 24 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(154)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
+ Czas palenia (2)
Nowość
Dakls
Obrus
Kwiecisty, brązowy, 60x60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
Perfumed Prague
Zapach do wnętrz #64 Sequoia, Eben and Cedar
O zapachu cedru/o zapachu sekwoi/o zapachu hebanu, 200 ml
(8)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (11)
Perfumed Prague
Świeca #79 Black Currant
Zapachowa, sojowa, o zapachu czarnej porzeczki/o zapachu jodły, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
Perfumed Prague
Świeca #73 Pumpkin Cream
Zapachowa, sojowa, o zapachu cynamonu/o zapachu anyżu/o zapachu kardamonu/o zapachu dynii/o zapachu goździków, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
1
...
85
86
87
...
113
Załaduj więcej