Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 376 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 930 ml, do wina
(11)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 390 ml, do szampana
(1)
Dostawa od 19.10.2026
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 370 ml, do szampana
(1)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, ø 25 cm, wysokość 11 cm
(25)
W magazynie
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Bauhaus
3 szt., bawełniane, 45x65 cm
(33)
W magazynie
63 zł
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Stockholm
3 szt., bawełniane, białe/niebieskie, 45x65 cm
(5)
W magazynie
63 zł
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw English Meadow
4 szt., korkowe, kwieciste, 21,5x29 cm
(14)
W magazynie
61,99 zł
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Bauhaus
4 szt., korkowe, geometryczne, 21,5x29 cm
(24)
W magazynie
68 zł
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Homestead
3 szt., bawełniane, jasnoniebieskie/beżowe, 45x65 cm
(10)
W magazynie
60,99 zł
20,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Bauhaus
Bawełniana, 19x31 cm
(17)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Fartuch English Meadow
Z bawełny organicznej, niebieski
(2)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Cooksmart ®
Ścierki zestaw English Meadow
3 szt., z bawełny organicznej, żółte/niebieskie, 45x65 cm
(11)
W magazynie
75 zł
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna English Meadow
Bawełniana, niebieska, 19x31 cm
(7)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Homestead
Bawełniana, jasnoniebieska, 19x31 cm
(6)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Wallity
Dekoracje ścienne zestaw Zevahir
4 szt., metalowe, wysokość 24 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Stojak na butelki Radka
Metalowy, liczba butelek 6
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Golarka do swetrów
Szara
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Dekoracja ścienna Mango
Drewniana, ø 28 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Wazon
Szklany, ø 12,5 cm, wysokość 25 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Wazon
Szklany, ø 15,5 cm, wysokość 22,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Mata stołowa Lagona
Filcowa, 35x48,5 cm
(4)
Dostawa od 27.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 30x50 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 30x50 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51,99 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Mata stołowa Lagona
Filcowa, 35x48,5 cm
(8)
Dostawa od 27.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Ręcznik Frino
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 50x100 cm
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, jasnobrązowe, 30x50 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Ręcznik Frino
Frotte, bawełniany, biały, 50x100 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Blomus
Mata stołowa Lagona
Filcowa, 35x48,5 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Ręcznik Frino
Frotte, bawełniany, kremowy, 50x100 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Ręcznik Frino
Frotte, bawełniany, szary/brązowy, 50x100 cm
(32)
Dostawa od 27.10.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Blomus
Mata stołowa Lagona
Filcowa, 35x48,5 cm
(2)
W magazynie
46,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Ręcznik Frino
Frotte, bawełniany, różowy, 50x100 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Fartuch Sherlock
Antracytowy
(2)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Traditional
3 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(7)
W magazynie
48 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Ścierka Essential
Z mikrowłókna, niebieska, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Maya
Bawełniana, 33x48 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Sherlock
2 szt., czarna, 14x18 cm
(5)
W magazynie
71 zł
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essential
3 szt., z mikrowłókna, w kolorze ochry, 40x48 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
16,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Traditional
3 szt., bawełniane, jasnobrązowe, 50x70 cm
(10)
W magazynie
48 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Fishbone
Plastikowa, w paski, 33x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Fartuch Sherlock
Czarno-biały
(4)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw XL Lines
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
16,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Myrna
Jasnoróżowa, 28x18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, ø 36 cm
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Maya
Bawełniana, odpowiednia do prania, 33x48 cm
(3)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Ścierka Farm
Bawełniana, kremowa, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Traditional
3 szt., bawełniane, czerwone, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
16,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
81
82
83
...
112
Załaduj więcej