Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 373 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Dancing Fairies
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, różowa/fioletowa, 120x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Koc Candy Cane
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, czerwony, 130x170 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Lattice Cut
Aksamitna, szarobeżowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(80)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Catherine Lansfield
Koc Nutcracker
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, ciemnozielony, 130x170 cm
(42)
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roger la Borde
Notes Birdsong
128 str., czysty
(3)
W magazynie
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roger la Borde
Zestaw kreatywny Light of the Moon
(3)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roger la Borde
Notes Starflower
128 str., czysty
(1)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Poduszka rozgrzewająca
Czarna, 29x30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
iDesign
Organizer łazienkowy Nail Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, w kolorze matowej czerni, 20x16,5 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Ścierki zestaw Miko
2 szt., z mikrowłókna, czarne/szare, 40x60 cm
(48)
W magazynie
46 zł
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw Wesi
2 szt., silikonowe, czarne, 16x16 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38,99 zł
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Nóż Ace
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, długość klingi 17,5 cm, rękojeść: stal nierdzewna
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Ramka
18x60 cm, ścienna, biała/w naturalnym kolorze
(12)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Nóż Freshkitchen K1220104
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Luna
Szklana, LED, na baterie, z timerem, ø9x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Dekoracja świetlna Frida
Bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø7x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Luna
Zielona, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø9x10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Luna
Bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø9x10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEGO®
Butelka dla dzieci Harry Potter
Plastikowa, bordowa, 390 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Harry Potter
2 szt., plastikowe, bordowe, 390 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
LEGO®
Butelka dla dzieci Harry Potter
Plastikowa, kremowa, 390 ml
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z ornamentami, 43x43 cm
(1)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z motywem zwierzęcym, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(17)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(14)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Bieżnik Mandala Tiles
Z nadrukiem, 40x130 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Bieżnik Yellow Bird
Z motywem zwierzęcym, 40x130 cm
(23)
W magazynie
59,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Bieżnik Beige Mandala
Z ornamentami, 40x130 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Mila Home
Bieżnik Meadow Flower
Kwiecisty, 40x130 cm
(44)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poduszka na krzesło Meadow Flower
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(10)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gentlemen's Hardware
Gra karciana Campfire Games
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wallity
Dekoracje ścienne zestaw Birds
4 szt., metalowe, wysokość 20 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mioli Decor
Figurka Girl
Metalowa, 17x3,5 cm, wysokość 31 cm
(17)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
DesignWorks Ink
Notes Flex
48 str.
(2)
W magazynie
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
DesignWorks Ink
Kalendarz niedatowany Smart
240 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
DesignWorks Ink
Notes Dusty
96 str., w formacie A6
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw Ada
2 szt., szara, 14x19 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Kominek zapachowy Fancy Home
Ceramiczny, 10,5x12,5 cm, wysokość 10 cm
(10)
W magazynie
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Kominek zapachowy Fancy Home
Ceramiczny, 10,5x12,5 cm, wysokość 10 cm
(12)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
My House
Ręcznik plażowy Big
Frotte, bawełniany, morski, 100x180 cm
(30)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
78
79
80
...
112
Załaduj więcej