Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 370 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, miętowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Bieżnik Strawberry Garden
Bawełniany, 32x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Crochet Print
Z mikropluszu, 130x170 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Sequin Cluster
Aksamitna, szara, 30x40 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Fartuch Dramatic Floral
Bawełniany, różowy/szary
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Ręcznik Reversible Stripe
Frotte, bawełniany, biały/niebieski, 50x85 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Bianca
Ręcznik kąpielowy Reversible Stripe
Frotte, bawełniany, w paski, biały/niebieski, 70x120 cm
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Maxwell & Williams
Kubki zestaw Be Fierce
2 szt., 380 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Keops
6 szt., 460 ml
(19)
W magazynie
73 zł
12,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
zestaw 6 szt.
Orion
Kieliszki zestaw Fiesta
6 szt., 460 ml, do koktajli
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Keops
6 szt., 345 ml, do ginu
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Hanse Home
Dywan dziecięcy Crown
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, niebieski, ø 100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista/strukturalna, 43x43 cm
(11)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , strukturalna, 43x43 cm
(8)
Dostawa od 15.12.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Sorgun
6 szt., 400 ml, do piwa
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tuana
6 szt., 320 ml, do whiskey
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Liberty
6 szt., 350 ml
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ngan
Kamionkowa, 18,5x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Westmark
Kubek termiczny Viva
400 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Notes z długopisem Alice
50 str., w formacie A5, czysty
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Notes z długopisem Florentia
50 str., w formacie A6, czysty
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Notes z długopisem Robin Hood
50 str., w formacie A6, czysty
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Zeszyt z długopisem Swing
96 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Zeszyt z długopisem Sailor Man
96 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Notes z długopisem Snow White
50 str., w formacie A6, czysty
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Notes z długopisem Colorful
50 str., w formacie A5, czysty
(2)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Zeszyt z długopisem Cleopatra
96 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Maty stołowe zestaw Uya
2 szt., z wodorostów, w kratkę, 33,5x49 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Figurka Ok
Z żywicy polimerowej, 10x7 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(5)
W magazynie
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 43x43 cm
(7)
Dostawa od 15.12.2026
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 43x43 cm
(31)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rayen
Fartuch
Bawełniany, niebieski
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rayen
Fartuch
Bawełniany, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Remember
Rękawice kuchenne zestaw Lemon
2 szt., zielone/miętowe, 18,5x18,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
House Nordic
Świecznik
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Taca dekoracyjna Cement
27x26 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, ø 35 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, ø 35 cm
(10)
Dostawa od 26.10.2026
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, ø 35 cm
(7)
W magazynie
50,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(8)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Light & Living
Świecznik Cactus
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(1)
W magazynie
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Świecznik Biano
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(2)
W magazynie
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Świecznik Bianu
Na świeczkę typu tealight, metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
72
73
74
...
112
Załaduj więcej