Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 385 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Orion
Słój na lemoniadę Kohoutek
4 l
(22)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Butelka Moly
1 l, podróżna/z ustnikiem, z tritanu, różowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Termos Termo
1,2 l, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 220 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(10)
W magazynie
72,99 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Vialli Design
Kubek Geo
450 ml, szklany, do latte
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 360 ml, szklane, z podwójną ścianką
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Vialli Design
Kubek Bolla
300 ml, z sitkiem, szklany
(19)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Amo
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Podpórka do książek Postman
Metalowa
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Skarbonka Cuts of Pork
Porcelanowa, 11x20 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Stojak na tablet Magnetic Tower
Plastikowy, 5x2,5 cm, wysokość 5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Balvi
Konewka Meow
Plastikowa, 2 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Stojak na tablet Magnetic Tower
Plastikowy, 5x2,5 cm, wysokość 5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Kominek zapachowy Tower
Ceramiczny, ø 9,5 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Balvi
Podpórka do książek Little Red
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Balvi
Organizer Mr. Tidy
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, 10x9 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Kominek zapachowy Tower
Ceramiczny, ø 9,5 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Costa Nova
Kubek Brisa
440 ml, ceramiczny, biały/jasnoniebieski
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ścierki zestaw Stripes
2 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(1)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ścierki zestaw Stripes
2 szt., bawełniane, pomarańczowe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Serwetki zestaw Stripes
2 szt., tekstylne, w paski, 33x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Curver
Doniczki zestaw Cozy
3 szt., plastikowe, ø 15 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
47,99 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Doniczka Cozy Harvest Brown
Wisząca, plastikowa, ø 28 cm, wysokość 18 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Curver
Doniczka Cozy Harvest Brown
Wisząca, plastikowa, ø 36 cm, wysokość 22,5 cm
(7)
Dostawa od 15.10.2026
97,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa 2in1 Delilah & Jerome
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(2)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Podstawka na podpałkę Classic
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Tie Dye Football
Fioletowa, ø 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Lost In Space
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/szara, 120x150 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, brązowa, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Glitzy Sequin
Z mikrosatyny, szara, 43x43 cm
(6)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet Diamante
Aksamitna, beżowa, 45x45 cm
(18)
Dostawa od 04.11.2026
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, zielona, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet Diamante
Aksamitna, szara, 45x45 cm
(9)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, ciemnoróżowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, beżowa, 200x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, beżowe, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, biała, 135x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
75,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, beżowe, 135x190 cm
(61)
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, ciemnoniebieska, 135x200 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, beżowa, 135x200 cm
(8)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, białe, 90x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, ciemnoniebieskie, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, ciemnoniebieska, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, niebieskie, 150x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, beżowe, 90x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet Diamante
Aksamitna, różowa, 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, białe, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
1
...
71
72
73
...
113
Załaduj więcej