Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 381 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
32,99 zł
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
douceur d'intérieur
Obrus Declino
Zmywalny, z PCV, turkusowy, 140x240 cm
(4)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Loelia
Plastikowa, geometryczna, 28,5x44 cm
(3)
W magazynie
17,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Goldira
Plastikowa, w paski, 30x45 cm
(5)
W magazynie
24 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Lonigold
Zmywalny, z nadrukiem, biały, ø 180 cm
(5)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Ciemnoszary, ø 180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Mata stołowa Goldira
Plastikowa, w paski, 30x45 cm
(3)
W magazynie
20,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Florelle
Z mikrowłókna, kwiecisty, zielony/brązowy, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(5)
W magazynie
35 zł
11,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
douceur d'intérieur
Mata stołowa Faro
Plastikowa, z ornamentami, 28,5x44 cm
(4)
W magazynie
20 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Jasnoszary, 140x300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, zielona, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
Z ornamentami, zielony, ø 180 cm
(2)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Obrus Abaca
Zmywalny, z PCV, z ornamentami, biały/szary, ø 160 cm
(16)
W magazynie
72,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Obrus Belline
Biały, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, beżowa, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Cuisiline
2 szt., z bawełny z recyklingu, czerwone, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Cuisina
Plastikowa, z napisami, 28,5x43,5 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Fartuch Cuistot
Bawełniany, beżowy
(1)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Arizona
Plastikowa, 28,5x43,5 cm
(1)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Koc plażowy Lilia
Bawełniany, różowy, 150x150 cm
(6)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Charline
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(7)
W magazynie
38 zł
12,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Obrus Bully
W abstrakcyjny wzór, biały, 140x300 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Fartuch Cuistot
Bawełniany, w kolorze khaki
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Beautaline
Zielony/beżowy, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
Z ornamentami, niebieski, ø 180 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Mata stołowa Bistrot
Plastikowa, 28,5x44 cm
(2)
W magazynie
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Anemone
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, szary, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
Z ornamentami, zielony, 150x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, niebieska, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Fartuch Cuisiline
Z bawełny z recyklingu, beżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Cuistot
3 szt., z mikrowłókna, czarno-białe, 40x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Cuisiline
2 szt., z bawełny z recyklingu, jasnoszare, 18x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Bully
W abstrakcyjny wzór, czerwony, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Cuistot
3 szt., z mikrowłókna, czerwone, 40x40 cm
(2)
W magazynie
34 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
Z ornamentami, bordowy, 145x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana/silikonowa, w kolorze khaki, 18x30 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(6)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Obrus Brunch
Patchworkowy, czerwony/różowy, 150x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Alma
Z nadrukiem, czarny/beżowy, ø 180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Alma
Z nadrukiem, beżowy, 150x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Abaca
Zmywalny, z PCV, z ornamentami, biały/szary, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Mata stołowa Cuisina
Plastikowa, z napisami, 28,5x43,5 cm
(2)
W magazynie
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, ceglasta, 50x70 cm
(1)
W magazynie
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana/silikonowa, beżowa, 18x30 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(2)
W magazynie
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Mata stołowa Coffee shop
Plastikowa, 28,5x44 cm
(3)
W magazynie
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, czarna, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(13)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana/silikonowa, czerwona, 18x30 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(5)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
65
66
67
...
113
Załaduj więcej