Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 384 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Brabantia
Kubek termiczny Make & Take
200 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Marra
3 szt., bawełniane, białe/beżowe, 51x74 cm
(7)
W magazynie
57 zł
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Marra
3 szt., bawełniane, czarno-białe, 51x74 cm
(5)
W magazynie
54 zł
18 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Marra
3 szt., bawełniane, brązowe, 51x74 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
18,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Rice
2 szt., ciemnoszare, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., bawełniana, czerwona, 14x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63,99 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Koc Riso
Polarowy, kremowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc Riso
Polarowy, zielony, 130x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Juliette
Z szenilu, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc Riso
Polarowy, brązowy, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Crystal Snowman
Biała, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 25x10x26 cm
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Kubek termiczny Eco
350 ml, ceramiczny, niebieski
(2)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ladelle
Kubek termiczny Eco
350 ml, ceramiczny, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ladelle
Kubek termiczny Eco
350 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ladelle
Kubek termiczny Eco
500 ml, ze stali nierdzewnej, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Circulo
Pikowany, biały/szary, 140x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Plaza
Pikowany, szary, 140x220 cm
(12)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Casilla
Pikowany, biały/szary, 140x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Rękawica kuchenna Red Gingham
Lniana, czerwona/szara, 14x29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Linen Tales
Ścierka Red Gingham
Lniana, czerwona/szara, 45x65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Red Gingham
2 szt., lniane, w kratkę, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Mata stołowa Red Gingham
Lniana, odpowiednia do prania, w kratkę, 35x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(5)
W magazynie
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ścierka Amber Bronze Stripes
Lniana, musztardowa, 65x65 cm
(4)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Mata stołowa Golden Fall
Lniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ścierka Golden Fall
Lniana, zielona/beżowa, 65x65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Wednesday
Fioletowa, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Glow
Biała, szklana, LED, do kontaktu, ø15x16,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Plain
2 szt., biała, papierowa, LED, na baterie, z timerem, 14x12x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Joylight
Biała, plastikowa, LED, na baterie, 12x10,5x20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Pojemnik dziecięcy Stor
Plastikowy, z nadrukiem, 40x29 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
SQUISHMALLOWS
Pojemnik dziecięcy Stor
Plastikowy, z nadrukiem, 40x29 cm, wysokość 27 cm
(5)
W magazynie
94,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
SQUISHMALLOWS
Pojemnik dziecięcy Stor
Plastikowy, z nadrukiem, 29x19 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
zestaw 16 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Jolly Christmas
16 szt., papierowe, 11x20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
2,69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tokyo
6 szt., 350 ml
(12)
W magazynie
50,99 zł
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tokyo
6 szt., 400 ml
(6)
W magazynie
69 zł
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Holmegaard
Świeca Holmegaard Christmas
Ze świątecznym motywem, czas palenia 56 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, z ramą w zestawie
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
55
56
57
...
113
Załaduj więcej