Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 384 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
douceur d'intérieur
Obrus Amaryllis
Ze świątecznym motywem, czerwony/biały, 150x240 cm
(3)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Granis
Ze skóry ekologicznej, ø 38 cm
(11)
W magazynie
30,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Ze świątecznym motywem, czerwony, 150x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Ze świątecznym motywem, biały, 150x300 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Curly Wooly
Szara, 10x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Astrelia
Z mikrowłókna, ze świątecznym motywem, biały/w kolorze złota, 140x240 cm
(2)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Oursons
Plastikowa, ze świątecznym motywem, 28,5x44 cm
(7)
W magazynie
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Noel
Ze świątecznym motywem, 150x300 cm
(4)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Granis
Ze skóry ekologicznej, ø 38 cm
(9)
W magazynie
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Guirlande
Plastikowa, ø 38 cm
(2)
W magazynie
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Koc Flavie
Szary, 125x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Ze świątecznym motywem, czerwony, 150x300 cm
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Koc Curly Wooly
Polarowy, szary, 125x150 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Antartic
Szara, 10x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Astrelia
Z mikrowłókna, ze świątecznym motywem, biały/w kolorze srebra, 140x240 cm
(5)
W magazynie
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Knit
Bawełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Bunky
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Travel
8,5x4 cm, wysokość 8,5 cm
(2)
W magazynie
68,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Neat
9x4 cm, wysokość 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Karlsson
Budzik Neat
Ø 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Karlsson
Budzik Metallic Glam
7,5x4 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Neat
9x4 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Karlsson
Budzik Travel
8,5x4 cm, wysokość 8,5 cm
(4)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Karlsson
Budzik Neat
Ø 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
House Nordic
Świeczniki zestaw
2 szt., na świeczkę typu tealight, z cementu
Dostawa od 26.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
Dostawa od 26.10.2026
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Sztuczna roślina Pelia
Ø 28 cm, wysokość 28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, białe, 90x200 cm
(4)
Dostawa od 26.10.2026
92,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, brązowe, 90x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, niebieskie, 90x200 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, zielone, 90x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, szare, 90x200 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Toadstools
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 35x47 cm
W magazynie
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Squirell And Toadstool
Bawełniana, na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Festive Flowers
Bawełniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Bieżnik Snowbound
Bawełniany, z nadrukiem, 40x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Festive Car
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x47 cm
(1)
W magazynie
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Bieżnik Festive Flowers
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 40x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Saszetka na woreczki
Szara
(1)
Dostawa od 20.11.2026
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Love Story
Worki na psie odchody Lavender
Niebieskie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22,99 zł
5,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Love Story
Worki na psie odchody Lemon
Niebieskie
W magazynie
25 zł
6,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Szelki dla zwierząt Reflective
W rozmiarze XS, żółte
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 12 szt.
Love Story
Worki na psie odchody
Czarne
(4)
W magazynie
35 zł
2,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Kominek zapachowy LED Colours
Plastikowy, ø 8 cm, wysokość 13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Kominek zapachowy Cera
Ceramiczny, 9x13 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bébé Douceur
Zabawka do wody Bath Set
6 szt., plastikowa, rekomendowany wiek 1+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Homéa
Kominek zapachowy Cera
Ceramiczny, 9x13 cm, wysokość 11 cm
(18)
W magazynie
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Homéa
Kominek zapachowy Cera
Ceramiczny, 9x13 cm, wysokość 11 cm
(8)
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
54
55
56
...
113
Załaduj więcej