Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 383 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Palm Trees
Bawełniany, zielony, 90x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Seersucker Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, beżowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Bamford Gingham Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna/w kratkę, zielona, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel Avebury Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Seersucker Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, szara, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Fartuch Salcombe Boats
Bawełniany, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cartmel Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna/w kratkę, zielona, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, zielony, 70x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, białe, 150x200 cm
(1)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Bamford Gingham Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna/w kratkę, ciemnoniebieska, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 30x46 cm
(2)
W magazynie
98 zł
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Girlanda świetlna Carlisle
Brązowa, z imitacji rattanu, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 180 cm
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Doniczka Modern
Drewniana, 18x51 cm, wysokość 15 cm
(2)
Dostawa od 12.10.2026
86,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
YAMAZAKI
Dodatkowa półka do kratki Tower
Magnetyczna, 20x6 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Dodatkowa półka do kratki Tower
Magnetyczna, 20x6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Balvi
Tablica Noir
Magnetyczna, 30x42 cm
(1)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Kubek Louka
430 ml, porcelanowy, biały/fioletowy
(6)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Stranger Things
Bawełniany, czerwony, 70x140 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Football
Bawełniany, zielony, 70x140 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Harry Potter "Hedwig"
Bawełniany, 70x140 cm
(1)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Harry Potter "Hedwig"
Bawełniany, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Batman "The Emblem"
Bawełniany, czarny, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Świecznik Stons
Z żywicy polimerowej
Dostawa od 26.10.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
2 szt., 20 x 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(7)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma do pieczenia XL
25 x 25 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(5)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Lékué
Forma do pieczenia
20,5 x 19,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(3)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Kubek termiczny To Go
400 ml, czarny
(1)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma do pieczenia L
23 x 23 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(10)
W magazynie
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Lékué
Forma do pieczenia
18,5 x 17,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(6)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 19,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(5)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 19,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(6)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 11 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(4)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma do pieczenia
22 x 22 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(3)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świeca Soft Jasmin
Zapachowa, o zapachu jaśminu, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
+ Czas palenia (2)
Premium
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
85,19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Sztućce dla dzieci Lili
3 szt., plastikowe/z silikonu, różowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnia sztuka
53,24 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kubki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., silikonowe, jasnoróżowe/turkusowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
85,19 zł
42,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Świecznik Zalvori
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świecznik Zalvori
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
85,19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Świeca Citrus Wave
Zapachowa, o zapachu cytrusów, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
+ Czas palenia (2)
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
240 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
220 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Świeca The Essence
Zapachowa, o zapachu cytrusów/o zapachu kwiatów, czas palenia 30 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (2)
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
240 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kubki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., silikonowe, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
85,19 zł
42,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
20
21
22
...
113
Załaduj więcej