Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 404 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Aubergine
Rekomendowany wiek 10+ msc, wysokość 24 cm, długość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Osłona na palenisko
Tekstylna, 93x93 cm, wysokość 58 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Osłonka na doniczkę Sorrento
Porcelanowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Osłonka na doniczkę Kaelis
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Yes Everyday
Wazon Havor
Ceramiczny, fioletowy/kremowy, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Wazon Florysia
Ceramiczny, kremowy, 6x10 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bizzotto
Świecznik Darreh
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
Dostawa od 22.10.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Wazon Zeyra
Ceramiczny, 13,5x17,5 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Vivielle
130x160 cm
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Hadley
130x160 cm
W magazynie
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Sponge Bob "Tropical Duo"
Bawełniany, 70x140 cm
(4)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Star Wars "Mandalorian 02"
Z mikropluszu, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Wazon
Szklany, ciemnoszary, ø 14 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Świeczniki zestaw
3 szt., na świeczkę typu tealight, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Podstawka na podpałkę XL
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Zapach do wnętrz Tuoksu Cashmere
O zapachu piżma/o zapachu jaśminu/o zapachu gardenii/o zapachu kaszmiru, 100 ml
(1)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
Premium
Blomus
Taca dekoracyjna Kasane
25x39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Kubek Kumi
290 ml, ceramiczny, ciemnobrązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Taca dekoracyjna Kasane
25x39 cm
(1)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Świeca Tuoksu Ocean
Zapachowa, sojowa, o zapachu drzewa cedrowego/o zapachu cytrusów/o zapachu morza, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Arto
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, jasnożółte/białe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Taca dekoracyjna Kasane
25x39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, szare, 30x50 cm
(37)
W magazynie
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Kieliszek Koyoi
100 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, kremowe, 30x50 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Dyfuzor Tuoksu Ocean
O zapachu drzewa cedrowego/o zapachu cytrusów/o zapachu morza, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
Premium
Blomus
Zapach do wnętrz Tuoksu Wood
O zapachu drzewa sandałowego/o zapachu igliwia/o zapachu drewna, 100 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, antracytowe, 30x50 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Dyfuzor Tuoksu Wood
O zapachu drzewa sandałowego/o zapachu igliwia/o zapachu drewna, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
Premium
Blomus
Świeca Tuoksu Cashmere
Zapachowa, sojowa, o zapachu piżma/o zapachu jaśminu/o zapachu gardenii/o zapachu kaszmiru, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
+ Czas palenia (2)
Premium
Blomus
Świecznik Vela
Ceramiczny
Dostawa od 27.10.2026
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Taca dekoracyjna Kasane
25x39 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Arto
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, niebieskie/kremowe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Świecznik Vela
Ceramiczny
Dostawa od 27.10.2026
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Świeca Tuoksu Wood
Zapachowa, sojowa, o zapachu drzewa sandałowego/o zapachu igliwia/o zapachu drewna, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 8 cm
Dostawa od 27.10.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
Premium
Blomus
Taca dekoracyjna Baki
Drewniana, 10x23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Zapach do wnętrz Tuoksu Ocean
O zapachu drzewa cedrowego/o zapachu cytrusów/o zapachu morza, 100 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Somerset
Bawełniana, szarobrązowa, 32x18 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, żółte, 50x70 cm
(3)
W magazynie
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Somerset
2 szt., bawełniana, szarobrązowa, 20x14 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Gingham
Bawełniana, żółta, 18x28 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
99 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, szarobrązowe, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, w kolorze terakoty, 50x70 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
89 zł
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Somerset
Bawełniana, w kolorze terakoty, 32x18 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Fartuch Somerset
Bawełniany, szarobrązowy
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Somerset
2 szt., bawełniana, w kolorze terakoty, 20x14 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
14
15
16
...
113
Załaduj więcej