Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 372 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tartan Teddy Bear
Ze świątecznym motywem, czerwona/ciemnozielona, 45x45 cm
Dostawa od 04.11.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 220x32 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Capybara
Brązowa, 20x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Teddy Kalp
Różowa, 38x33 cm
Dostawa od 04.11.2026
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dziecięca Cloud
Biała, 27x47 cm
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Teddy Kalp
Beżowa, 38x33 cm
Dostawa od 04.11.2026
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Bal Kabagi
Pomarańczowa, 18x18 cm
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Poszewka na poduszkę Toy Soldier
Na zamek , ze świątecznym motywem, 45x45 cm
Dostawa od 22.10.2026
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Świecznik Lovable
Ceramiczny
Dostawa od 22.10.2026
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Świecznik Shine
Porcelanowy
Dostawa od 22.10.2026
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Świecznik Grace
Szklany
Dostawa od 22.10.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Świecznik Ameya
Metalowy
Dostawa od 22.10.2026
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Lampion Annecy
Porcelanowy, 6x7 cm, wysokość 10 cm
Dostawa od 22.10.2026
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Podświetlana gwiazda na choinkę Startop
Na baterie, metalowa, w kolorze srebra, szerokość 5 cm, długość 20 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Kubek
410 ml, emaliowany, ciemnoszary
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Leiani
2 szt., ceramiczne
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Nanda
Metalowy
Dostawa od 21.10.2026
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Ornamentia
Z bawełny z recyklingu, ze świątecznym motywem, beżowy, 130x160 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Serwetki zestaw Peo
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ścierki zestaw Ornamentia
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, beżowe, 71x45 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Wish
Z żywicy polimerowej
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Peo
Z bawełny z recyklingu, ze świątecznym motywem, 130x160 cm
Dostawa od 21.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczny kwiat Coral
Ø 25,5 cm, wysokość 61 cm
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Serwetki zestaw Bowie
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Zatyczka do wina Lynn
Szklana
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Lyda
2 szt., kamionkowe
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Bow
Kamionkowy
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Coze
Kamionkowy
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Candice
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeca Dip Dye
Czas palenia 60 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Yule
Z bawełny z recyklingu, ze świątecznym motywem, biały, 130x160 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubek Ginnie
350 ml, kamionkowy, kremowy
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Serwetki zestaw Jolly
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 25x25 cm
(10)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubek Yule
380 ml, kamionkowy, kremowy
(10)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Feast
Kamionkowy
(2)
Dostawa od 21.10.2026
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Saynab
Szklany
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Snowman
255 ml, do latte, ceramiczny, biały
(113)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Snowman
530 ml, do latte, ceramiczny, biały
(113)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Botanicals
300 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Skeleton
255 ml, do latte, ceramiczny, biały
(113)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Zombie
530 ml, do latte, ceramiczny, szary
(113)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Zombie
255 ml, do latte, ceramiczny, szary
(113)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Bricks
300 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Skeleton
255 ml, do latte, ceramiczny, zielony
(113)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Brick
2 szt., plastikowe, żółte, 390 ml
(139)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Nowość
Pantone
Butelka Pride
500 ml, podróżna, z tritanu
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Kubek Light Blue 550
375 ml, porcelanowy, jasnoniebieski
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Kubek Red 2035
475 ml, porcelanowy, czerwony
(89)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
1
2
3
4
5
...
112
Załaduj więcej