Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 842 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
House Nordic
Zegar Istanbul
Ścienny, ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Tile Stone
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Zegar Florina
Ścienny, ø 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
212 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Łóżko dwuosobowe Bellariva
180x200 cm, ze stelażem, z litego drewna bukowego, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 674 zł
z kodem
1 969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rotho
Kosz na pranie Brisen
Plastikowy, czarny, 50 l
(44)
W magazynie
118,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Wieszak na drzwi Tower
Metalowy, czarny, szerokość 1,5 cm, wysokość 18 cm, głębokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 600 ml, ø 15 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, ø 30 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Dogs
Odpowiedni do prania, 40x60 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Obciążnik do papieru Flower
Szklany, ø 8 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wieszak na drzwi Jaxen
Metalowy, bordowy/w kolorze srebra, szerokość 41 cm, wysokość 17 cm, głębokość 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Breaking Waves
Ø 70 cm, drukowany
W magazynie
Ostatnia sztuka
590 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lilo and Stitch
Bawełniany, fioletowy, 70x140 cm
(10)
W magazynie
43 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Twily
Na zamek , 40x40 cm
(16)
W magazynie
28 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, biała, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wenko
Organizery kuchenne zestaw
3 szt., białe, 30x15 cm, wysokość 18 cm
(48)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
20,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wazon Nuki
Z żywicy polimerowej, różowy, ø 6,5 cm, wysokość 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Pixie
825 ml, ceramiczny, zielony
(16)
W magazynie
148 zł
z kodem
173,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Dzbanek do herbaty Mottle
900 ml, ceramiczny, brązowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Tropical Floral Birds
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, ciemnozielona, 200x200 cm
(31)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Umbra
Karmnik dla ptaków Bird
23x21 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Fleur
Na zupę, kamionkowa, niebieska/beżowa, 200 ml, ø 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
vtwonen
Szafka modułowa Modulair
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 199 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 090 zł
z kodem
2 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Tulle
Ręcznie malowany, kamionkowy, niebieski, ø 8,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Tescoma
Blaszki zestaw Compact
4 szt., maksymalna temperatura 220 °C
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/zielona/fioletowa/w kolorze złota, 150 ml, ø 10 cm
(6)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Corded Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, żakardowa, strukturalna, szarobeżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Kitchen Craft
Tarka World of Flavours Italian
Do sera
(65)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Koc Nordic Fairytale
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, brązowy, 150x200 cm
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Harry Potter "Hogwarts Express"
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Zestaw noży Leura
4 szt., ze stali nierdzewnej, do sera, rękojeść: ceramika
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Kosz na śmieci Duo
Do segregacji odpadów/z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 2x30 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
492 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Soft as a Cloud
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, z nadrukiem, różowe, 90x190 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na akcesoria do sprzątania CupboardStore
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
118,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., bawełniana, czerwona, 14x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Puqa Design
Panel z wieszakami do przedpokoju Carina
W dekorze orzecha, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, brązowy, szerokość 70 cm, wysokość 70 cm, głębokość 15 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
272,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Kubek Ouessant
270 ml, szklany
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, bordowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Wazon Neti
Ręcznie wykonany, z papier mâché, kremowy, 20x9 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
142,41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Södahl
Prześcieradło Calm
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z bawełny organicznej, białe, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
212 zł
z kodem
248,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Ceola
Ręcznie wykonany, ceramiczny, biały, ø 13 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Haczyki zestaw Rof
2 szt., ścienne, metalowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, kremowa, ø 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Poduszka Stitched
Wypełniona mikrowłóknem, do spania, 40x60 cm
(29)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Beżowy, 29x18,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosze na śmieci zestaw Biobox
3 szt., do segregacji odpadów, plastikowe, czarne, 2x10+6 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Bredemeijer
Miski zestaw Jara
5 szt., do serwowania, porcelanowe, 150 ml, ø 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
26,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Golden Sunset
Bawełniany, w kolorze złota/w naturalnym kolorze, 125x150 cm
(9)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
137
138
139
...
371
Załaduj więcej