Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 825 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kubek Doren
Ceramiczny, bordowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Sherlock
2 szt., czarno-biała, 14x18 cm
(4)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ego Dekor
Maty stołowe zestaw Indi
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 35x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
37,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Kosz na śmieci
Do segregacji odpadów, plastikowy, czerwony, 60 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Maximex
Suszarka na pranie
Wisząca, biała/w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 4 m
(18)
W magazynie
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ręczniki Dara
Metalowy, w kolorze srebra, 50x26 cm, wysokość 87 cm
(132)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ścierka Hot dog
Bawełniana, 50x70 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Space
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 78 cm, wysokość 175 cm, głębokość 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
824 zł
z kodem
969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Boudoir
Z mikropluszu, beżowy, 180x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
253 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Suzette
Bawełniana, czerwona/szara, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 150 °C
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Havane
Odpowiedni do prania, do WC, biały/zielony, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Kosz na śmieci Duo
Do segregacji odpadów/z pedałem, szary, 15+6 l
(70)
W magazynie
155 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Suszarka na pranie WallFix
Ogrodowa/ścienna, szara, metalowa, długość powierzchni suszenia 24 m
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bonami Essentials
Kołdra Light
Dziecięca, letnia, 100x135 cm
(15)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Waffle
Bawełniany, szary, 130x170 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Oxford Denim
3 szt., bawełniane, białe/niebieskie, 45x65 cm
(64)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Uchwyt na papier toaletowy ReNew
Ścienny, stalowy, w kolorze złota, 2x13 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Shine
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., czerwony
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bonami Essentials
Szafka na buty Stelo
Uchylna, z płyty wiórowej, powłoka: laminowanie, szara, szerokość 60 cm, wysokość 118 cm, głębokość 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
458 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Printworks
Akcesoria artystyczne Flower Press Kit
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Lia
2 szt., tapicerowane, zielone
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 053 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
619,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
LEIFHEIT
Myjka do okien Window Cleaner 51016
(70)
W magazynie
310,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Fotele jadalniane zestaw Ginny
2 szt., tapicerowane, z szenilu, szare
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
789,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Rex London
Tatuaże dla dzieci Colourful Creatures
Rekomendowany wiek 3+ lat
(547)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Stolik ogrodowy Saura
Z lastryko, 48x48 cm, wysokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
879 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Fartuszek dziecięcy Baby Dinos
Bawełniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Fotel Arty
Rozkładany, ze zdejmowanym pokrowcem, musztardowy, wysokość oparcia 35 cm, wysokość siedziska 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 575 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
2 szt., wiszące, plastikowe, białe
(13)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Konewka Cat
Porcelanowa, 520 ml
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Pojemnik Carnival
Na kawę/na herbatę/na ciastka, kamionkowy, zielony/kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik Maya
1,3 l, na żywność/na ciastka, ceramiczny, beżowy/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Candy Cane
Bawełniany, w paski, czerwony/biały, 137x178 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vavien Artwork
Obraz
32x42 cm, z ramą w zestawie/szklany
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Marie Cat "Bow"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., biały/szary
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Suus
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska/różowa, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Boho
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(13)
W magazynie
129 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Vae
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 110 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Agate
Wolnoopadająca, 37,5 x 44,5 cm, plastikowa, w kolorze srebra, abstrakcyjny wzór
(13)
W magazynie
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Maxima
Do serwowania, kamionkowy, biały/niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Poszewka na poduszkę
Bawełniana, kwiecista, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hendi
Nożyczki kuchenne Kitchen Line
Do drobiu
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Koszyk na pieczywo
Czarny/szary, metalowy/tekstylny, 19x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Pojemnik Homemade Tradition
1,7 l, na herbatę, metalowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Catlar
Zielona/w naturalnym kolorze, metalowa, 35x38x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
814 zł
z kodem
958 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
LEIFHEIT
Zapasowe końcówki do mopa Tenso Power
2 szt.
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79,99 zł
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Nova
Deserowy, ø 21 cm, kamionkowy, zielony/niebieski/turkusowy
(67)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
136
137
138
...
371
Załaduj więcej