Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 869 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Orion
Kosz na śmieci Duo
Do segregacji odpadów/z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 2x30 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
492 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Soft as a Cloud
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, z nadrukiem, różowe, 90x190 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na akcesoria do sprzątania CupboardStore
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
118,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., bawełniana, czerwona, 14x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Puqa Design
Panel z wieszakami do przedpokoju Carina
W dekorze orzecha, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, brązowy, szerokość 70 cm, wysokość 70 cm, głębokość 15 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
272,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Kubek Ouessant
270 ml, szklany
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, bordowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Wazon Neti
Ręcznie wykonany, z papier mâché, kremowy, 20x9 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
142,41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Södahl
Prześcieradło Calm
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z bawełny organicznej, białe, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
212 zł
z kodem
248,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Ceola
Ręcznie wykonany, ceramiczny, biały, ø 13 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Haczyki zestaw Rof
2 szt., ścienne, metalowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Poduszka Stitched
Wypełniona mikrowłóknem, do spania, 40x60 cm
(29)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Beżowy, 29x18,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosze na śmieci zestaw Biobox
3 szt., do segregacji odpadów, plastikowe, czarne, 2x10+6 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Bredemeijer
Miski zestaw Jara
5 szt., do serwowania, porcelanowe, 150 ml, ø 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
26,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Golden Sunset
Bawełniany, w kolorze złota/w naturalnym kolorze, 125x150 cm
(9)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Cukierniczka Le Primizie
Porcelanowa, biała
(17)
W magazynie
56 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Aqua
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), biały/szary, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poduszki na krzesła zestaw Blue Christmas
4 szt., wiązane, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
51,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, kremowa, ø 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Beige Mandala
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(2)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wieszak ścienny
Metalowy, brązowy, szerokość 19 cm, wysokość 18 cm, głębokość 5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit X
40 szt., z taśmą, 12 l
(6)
W magazynie
38,99 zł
0,97 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mioli Decor
Podpórka do książek Forest
Metalowa
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Balvi
Podpórki do książek Joypad
2 szt., metalowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Hoker Folk
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 72 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
713 zł
z kodem
839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Merry-go-round
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 33x33 cm
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Młynek do kawy
Ze stali nierdzewnej
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 45x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Maximex
Nawilżacze powietrza zestaw Rondo
2 szt., ceramiczne, czarno-białe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Fleury
Biała/brązowa, 120x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Petite Etoile
W gwiazdy, różowa, 140x260 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Foremki do wykrawania zestaw
10 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Kubek Gravel
350 ml, kamionkowy, zielony/kremowy
W magazynie
25 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
LEGO®
Piórnik Minifigures
Tekstylny
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Kamień do pizzy
Kamionkowy, 34x33 cm, wysokość 1 cm
(7)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Stoper do drzwi
Drewniany, w naturalnym kolorze, 3x12 cm, wysokość 4 cm
(18)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Turbo-Loc
Metalowa, szara, 11,5x10 cm, wysokość 37,5 cm
(135)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Teddy Bear
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(32)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemnik Tellus Paper Laminate
Kartonowy, szary
(5)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Assisi
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17 cm
(65)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na przyprawy Duo
Plastikowy, beżowy, 17x26 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Uchwyt na papier toaletowy Bestlock Magic Bath
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 6x13 cm, wysokość 14 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
vtwonen
Szafa modułowa Daily
Z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, kremowa, szerokość 100 cm, wysokość 200 cm, głębokość 58 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 212 zł
z kodem
3 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Trenton
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy Gamer
Z mikropluszu, czarny/niebieski, 130x170 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
138
139
140
...
372
Załaduj więcej