Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Najtańsze
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 940 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Web
Na kable, plastikowy, 15,5x40 cm, wysokość 14,5 cm
(69)
W magazynie
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Krabi
3 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, ø 36 cm, wysokość 30 cm
(6)
W magazynie
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Skrzynka na kwiaty na balustradę Thalia
28x62 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Pościel Floret
Dwuosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, ciemnoniebieska, 200x220 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wallity
Dekoracja ścienna Branch & Birds
Metalowa, wysokość 66 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Ibber
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, wysokość 46 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Silvio
Kamionkowy, kremowy/w kolorze srebra, ø 20 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Jade
4 szt., kamionkowe, 400 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Zestaw naczyń dla dzieci Miffy
6 szt., porcelanowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, z bawełny renforcé, w kratkę, biała/szara, 200x220 cm
(1)
W magazynie
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Garnek Grande
Z pokrywką/z nieprzywierającą powierzchnią, 5,5 l, ø 26 cm, odpowiedni na indukcję
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Lampa stojąca Capital
Czarna, metalowa, ø13x135 cm
(9)
Dostawa od 22.10.2026
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Puqa Design
Panel z wieszakami do przedpokoju Carina
W dekorze orzecha, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, brązowy, szerokość 70 cm, wysokość 70 cm, głębokość 15 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
272,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Stojak na ubrania Under Stairs
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, czarny, 92x42 cm, wysokość 170 cm
(20)
W magazynie
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Oak
Wolnoopadająca, 37 x 43 cm, plastikowa, w naturalnym kolorze, ze wzorem drewna
W magazynie
Ostatnia sztuka
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Loft
Tekstylny, czarny, 115 l
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Sapporo
Na torebki, metalowy, biały, 19x137 cm, wysokość 18 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Regał Cube
Z płyty MDF, powłoka: laminowanie, biały, szerokość 30 cm, wysokość 106 cm, głębokość 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Universal
Wolnoopadająca, 37 x 43 cm, antracytowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Maselniczka
Ceramiczna, czerwona, 11,5x17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Vintage
Ścienny, wysokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Parasolnik Square
Metalowy, biały, 17x17 cm, wysokość 45,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Printworks
Akcesoria artystyczne Sketch Box Emerging Artist
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Taca Taormina
33x41 cm, kamionkowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Signature
Kamionkowy, biały, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(5)
Dostawa od 19.10.2026
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na śmieci Trio
Do segregacji odpadów/z pedałem, plastikowy, czarny, 17+17+6 l
(35)
W magazynie
273,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Pudełko na herbatę
Drewniane, czarne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Lacey
4 szt., na zupę, kamionkowe, kremowe, 525 ml, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
274 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Roman
Z żywicy polimerowej, 14,5x21,5 cm, wysokość 34 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bonami Essentials
Dziecięce krzesło ogrodowe Avocado
55x48,5 cm, wysokość 62,5 cm
(16)
W magazynie
233 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak ścienny Tower
Metalowy, czarny, szerokość 38,5 cm, wysokość 162 cm, głębokość 47 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Hiro
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
233 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Little Nice Things
Piankowy plac zabaw Bloque Montessori
Sztruksowy, liczba sztuk w opakowaniu 1 szt., jasnoróżowy, 75x41 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Peeking Doggy
Ścienny, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Dekoracja dziecięca Pomp
Tekstylna, ø 35 cm, wysokość 85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Dziecięcy pojemnik na zabawki Storage
Plastikowy, czerwony, 35x33x38 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
274,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Leitz
Artykuły biurowe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
274,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Organizery do szafy zestaw Smart
2 szt., na torebki, plastikowe, białe, 32x24 cm, wysokość 21 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
137,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Puf Alford
Z imitacji futra, beżowy, ø 35,5 cm, wysokość 37 cm
(5)
W magazynie
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw do sałatki Multi-Prep
4 szt., plastikowy, ø 24 cm
(37)
W magazynie
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Lampion Firefly
Metalowy, ø 15 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Dozownik do mydła Modo Rof
Ścienny, ze stali nierdzewnej, biały, 165 ml, ø 5 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
275 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na butelki Tower
Czarny, 20,5x20 cm, wysokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Digger Dreams
2 szt., z nadrukiem, niebieska, 168x183 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
137,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Luxy
Metalowa, wysokość 90 cm
(15)
Dostawa od 26.10.2026
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Koc
Z mikropluszu, różowy, 220x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence
Ze szkła hartowanego, biała, 60x70 cm
(22)
Dostawa od 26.10.2026
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Poduszka na krzesło Prim
Futrzana, bez zapięcia, ø 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
231
232
233
...
373
Załaduj więcej