Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Najtańsze
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 923 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Bizzotto
Lampa zewnętrzna Esprit
Brązowa, metalowa, LED, przenośna, na USB/do ładowarki, ze ściemniaczem/z ładowarką bezprzewodową, IP54, ø11x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
268,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Stojak na papier toaletowy Bellwood
Plastikowy, biały, ø 18 cm, wysokość 68 cm
(7)
W magazynie
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plastia
Kompostownik Urbalive
Plastikowy, szary, 30 l
(6)
W magazynie
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Garment
Teleskopowy, metalowy, w kolorze srebra, 245x11 cm, wysokość 202 cm
(309)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Ballard
4 szt., 275 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
67,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wycieraczka Accordion
Szara/beżowa, 55x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dekoracja ścienna Cesta
Kamionkowa, 11x31 cm, wysokość 31 cm
Dostawa od 29.10.2026
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Obrus
Bawełniany, w paski, różowy, 130x170 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Zestaw do kaligrafii Red & Blue
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kartos
Zestaw do kaligrafii Lavanda
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Pościel Blossom
Dwuosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, w kolorze ochry, 200x220 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
269,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Pościel dziecięca Vintage Toys
Do łóżeczka, zapinana na suwak, jasnożółta, z bawełny organicznej, 100x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
House Nordic
Półka Rotterdam
Wielopoziomowa, z litego drewna paulowni, powłoka: malowanie proszkowe, czarna/w naturalnym kolorze, szerokość 62 cm, wysokość 62 cm, głębokość 14 cm
(74)
W magazynie
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Tamba Leaf
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, strukturalna, zielona, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Forever Together
2 szt., z nadrukiem, różowa, 168x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
135 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazony zestaw Hammershøi
3 szt., ręcznie malowane, porcelanowe, białe/różowe, ø 5 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Talent
Czarna, metalowa, LED, z czujnikiem ruchu, IP44, 11,5x16x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Premium
Teleskopowa/narożna, w kolorze srebra
(35)
Dostawa od 26.10.2026
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa zewnętrzna Talent
Biała, metalowa, LED, na USB, z czujnikiem ruchu, IP44, 10x10x10,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Materac dziecięcy Safe Asleep®
75x100 cm, ze zdejmowanym pokrowcem, piankowy, grubość 4 cm
Dostawa od 04.11.2026
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Zegar Rin
Ścienny, ø 27 cm
(38)
Dostawa od 22.10.2026
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Moonia
Ochraniacz na materac
Wodoodporny, 90x200 cm
(2)
Dostawa od 05.11.2026
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na pokrywki i patelnie Tower
Czarny, 45x20 cm, wysokość 21 cm
(43)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
270,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Garden Pleasure
Huśtawka dziecięca Guri
Drewniana, nośność 100 kg
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
House Nordic
Koszyki zestaw Tivoli
3 szt., w naturalnym kolorze, ø 24 cm, wysokość 22 cm
(75)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Serwis do herbaty Sichuan
Żeliwny, czarny, objętość dzbanka 1 l
(3)
W magazynie
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wycieraczka Linea
Jasnozielona/jasnoszara, 55x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Bahari
Tekstylny, szary, 79 l
(198)
W magazynie
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wazon Aino
Ręcznie wykonany, szklany, ø 22 cm, wysokość 19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Minuet Santhee
1,5 l, z sitkiem, szklany
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Aosta
2 szt., wiklinowe, w naturalnym kolorze, ø 39 cm, wysokość 28,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Narzuta Pufffy
Z mikropluszu, brązowa, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lustro Travertine
Kosmetyczne, 18x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
4 szt., 500 ml, do wina
(2)
Dostawa od 29.10.2026
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
67,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Urla
Pikowana, beżowa, 200x220 cm
(157)
Dostawa od 11.11.2026
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
YAMAZAKI
Zestaw pojemników na przyprawy Tower
6 szt., ze stojakiem, plastikowe
(12)
Dostawa od 22.10.2026
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
45,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Remundi
Rant do grillowania z pokrywką
Szklany/ze stali nierdzewnej, 24x36 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Zestaw barmański do drinków Rocks
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Paris
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
271,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Web
Na kable, plastikowy, 15,5x40 cm, wysokość 14,5 cm
(69)
W magazynie
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Krabi
3 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, ø 36 cm, wysokość 30 cm
(6)
W magazynie
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Skrzynka na kwiaty na balustradę Thalia
28x62 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Pościel Floret
Dwuosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, ciemnoniebieska, 200x220 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wallity
Dekoracja ścienna Branch & Birds
Metalowa, wysokość 66 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Ibber
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, wysokość 46 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Silvio
Kamionkowy, kremowy/w kolorze srebra, ø 20 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Jade
4 szt., kamionkowe, 400 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
230
231
232
...
372
Załaduj więcej