Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Najtańsze
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 001 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Hendrik
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, abstrakcyjny wzór, szara, 140x220 cm
(3)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Fluorescencyjna pościel dziecięca Minecraft "Jungle Fight"
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Fiona
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, zielona, 140x200 cm
(6)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Adeline
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała/pomarańczowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brighton Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Sea
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Lions
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, zielona, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Sheep
Jednoosobowa, dwustronna, otwarta, niebieska, bawełniana, 140x220 cm
(3)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Fun
Jednoosobowa, otwarta, ciemnozielona, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Semmie
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Zegar Peony
Ścienny, ø 30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Joey
Jednoosobowa, otwarta, miętowa, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Young Animals
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, 140x220 cm
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Tree Of Life
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bivio
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, aluminiowa, w kolorze matowej czerni
(16)
Dostawa od 19.10.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Farm Life
Z plastiku z recyklingu, beżowa, 40x70 cm
Dostawa od 23.10.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Poduszka dziecięca Rainbow
Ze zdejmowaną poszewką, z mieszanki bawełny, 50x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Poduszka dziecięca Joy
Ze zdejmowaną poszewką, z mieszanki bawełny, 50x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Ręczny malakser Handy
Uniwersalny, ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Globus
4 szt., czarne, plastikowe, LED, wbijane, solarne, 10x10x27 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cattara
Ochronny pokrowiec na grill
28x6 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Gloria
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, szara, 140x200 cm
(4)
Dostawa od 16.10.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brabantia
Młynki Profile
2 szt., w kolorze matowego srebra, ze stali nierdzewnej
(23)
W magazynie
115 zł
z kodem
143,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 50x100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
143,99 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Tescoma
Termos Constant
1 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na śmieci Swing
Plastikowy, czarny, 50 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
143,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(28)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Premier Housewares
Misa Kara
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne, 200 ml, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Spice
Ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 50x56 cm
(373)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę Keli
Na zioła/wisząca, rattanowa, bez otworu drenażowego, wysokość 27 cm
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Zegar Adam
Ścienny, ø 36 cm
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Dzbanek Kusintha
Szklany, 1,2 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, białe/brązowe, 60x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Lustro Matsuyama
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17,5 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
33,5x33,5 cm, wysokość 9 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, zielona, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Gaspard
Rekomendowany wiek 0+ lat, BPA free, wysokość 5 cm, długość 20,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Fartuch Toadstools
Bawełniany, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Spot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w kropki, kremowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarno-białe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw
6 szt., 350 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Deluxe Minerals
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, brązowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Butter Kings
Fartuch They Are Flying
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały/zielony
(4)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rayen
Dodatkowa półka
Wisząca, stalowa, biała, 22,5x30 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Organizer łazienkowy Madison
Na waciki, szklany, biały, ø 10 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
165
166
167
...
373
Załaduj więcej