Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 281 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Bonami Selection
Forma do babki Majestice
26 x 15 cm, metal
(143)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Gra zewnętrzna Explorer Bag: Flowers
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Haczyk Menoto
Ścienny/bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Haczyki zestaw Rosalia
3 szt., ścienne
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Organizer łazienkowy Sono
Ceramiczny, jasnobrązowy, 19x10 cm, wysokość 2 cm
(4)
Dostawa od 27.10.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Roarsome Animals
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, jasnobrązowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Dakls
Filiżanki zestaw
4 szt., ceramiczne, jasnobrązowe, 290 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Cherish
325 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Miska Paula
Na zupę, kamionkowa, różowa, 525 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Time
Betonowy, jasnoszary, ø 8 cm, wysokość 9,5 cm
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Kubek termiczny Make & Take
200 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Kosz na śmieci Ready To Collect
Do segregacji odpadów, z plastiku z recyklingu, jasnozielony, 30 l
(39)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
zestaw 5 szt.
Rayen
Jednorazowe worki do odkurzacza zestaw
5 szt.
(1)
W magazynie
99 zł
19,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Busy B
Kalendarz Pine Marble
384 str., w linie
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bahne & CO
Miska Flowers
Na zupę, kamionkowa, ø 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Larky
Ręcznie malowana, kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 11 cm, wysokość 16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Yule
2 szt., deserowe, ø 12,5 cm, kamionkowe
(5)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Pojemnik Carnival
Na kawę/na herbatę/na ciastka, kamionkowy, niebieski/kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 370 ml, do szampana
(1)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 390 ml, do szampana
(1)
Dostawa od 19.10.2026
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 540 ml, do wina
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 930 ml, do wina
(11)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Kieliszki zestaw Sandra
6 szt., 450 ml, do wina
(1)
Dostawa od 22.10.2026
99 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 50 ml, do wódki
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Elmy
130x160 cm
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Vivielle
130x160 cm
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Charlie
130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Forma
Z mieszanki bawełny, 130x155 cm
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Atle
Z bawełny z recyklingu, jasnoróżowy/w kolorze terakoty, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Vivielle
Z mieszanki bawełny, 130x160 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Woodsby
Z mieszanki bawełny, zielony/kremowy, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Candy Cane
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, czerwony, 130x170 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 250 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką/do latte
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Lustro Alata
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 15x35 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Rex London
Koszyki zestaw
4 szt., z juty, ø 23 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Krajalnica Multi-Prep Mini
Uniwersalna, ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Butelka dla dzieci Vintage Mushroom
Ze stali nierdzewnej, kremowa, 500 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, do latte, kremowe, 340 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Śliniaki zestaw Olna
2 szt., bawełniane, kremowe/w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Valentin
300 ml, z sitkiem, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Talerz Amare
Ø 28 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Clennie
Kremowy, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Amo
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Rękawica kuchenna Forest Green Gingham
Lniana, zielona/szara, 14x29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Linen Tales
Rękawica kuchenna Thin Black Stripes
Lniana, biała/szara, 14x29 cm
Dostawa od 19.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 17x29 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Lustro Quadro
Kosmetyczne, z wieszakiem, 14x19,5 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
263
264
265
...
384
Załaduj więcej