Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 173 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Design Letters
Miska Snack
Do serwowania, porcelanowa, czarna, ø 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Belluno
Ceramiczna, czarna, ø 11,5 cm, wysokość 42 cm
(68)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., na dip, ceramiczne, czarne, ø 7,5 cm
(9)
W magazynie
124 zł
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Dozownik do mydła Singles
Silikonowy, czarny, 300 ml, ø 7 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Umbra
Drążek na zasłonę prysznicową Chroma
Teleskopowy, metalowy, w kolorze matowego srebra, 106 - 182 cm
Dostawa od 26.10.2026
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "Kiss"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, fioletowa, bawełniana, 140x200 cm
(5)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Garnek
Na mleko, ze stali nierdzewnej, 1,5 l, ø 15,5 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Dzbanek Lorson
Ceramiczny, jasnoszary, 1 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Zestaw talerzy Aura Nomi
Dla 1 osoby, 3 szt., kamionkowy, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemnik Tellus Paper Laminate
Kartonowy, szary
(5)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Cam Cam Copenhagen
Karuzela wisząca Vintage Toys
Drewniana, 21x21 cm, wysokość 39 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 280 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
BonBistro
Kieliszki zestaw Noble
4 szt., 290 ml, do koktajli
Dostawa od 23.10.2026
124 zł
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Lustra
3 szt., ścienne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
noo.ma
Podkładki zestaw Plama
4 szt., metalowe, w kolorze srebra, 10x10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Koszyk na owoce Iris
Ø 25 cm, metalowy, czarny
Dostawa od 23.10.2026
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Lampion Modern
Metalowy, 14x14 cm, wysokość 23 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Spidey
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(9)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampa zewnętrzna M-Twinkle
Biała, plastikowa, LED, wbijana, solarna, ø20x37 cm
(5)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Patelnia
Do racuchów, żeliwna, ø 23 cm, odpowiednia na indukcję
(6)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Drop
Czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Native Natural
Poduszka dekoracyjna Merino
Wełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(17)
Dostawa od 23.10.2026
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Gonks
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, pomarańczowa/brązowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Watercolour
2 szt., lniane, kwieciste, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
62 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Stojak na pokrywki i patelnie Peggy
Z plastiku z recyklingu, szary, 54x19 cm, wysokość 21 cm
(10)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Amenity
Czarny, wysokość 5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Cam Cam Copenhagen
Karuzela wisząca Butterflies
Wisząca, drewniana, ø 21 cm, wysokość 39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Zasłona prysznicowa Faces
Z nadrukiem, biała, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
House Nordic
Zegar Amiens
Ścienny, ø 25 cm
(20)
W magazynie
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Serwis do herbaty Artisan
Kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Butelka termiczna Loop
500 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieska
(3)
Dostawa od 15.10.2026
123,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Thermo Reflect S/M
Czarny, 125x40 cm
(4)
W magazynie
123,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Zestaw noży ze stojakiem
5 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(104)
W magazynie
123,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Organizer kuchenny
W kolorze srebra, 31x40 cm, wysokość 45 cm
(29)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Dywanik łazienkowy
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(262)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Szczotka do WC Suds
Z żywicy polimerowej, biała, ø 9,5 cm, wysokość 37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Zasłona prysznicowa Astera
Kwiecista, biała/szara, 180x200 cm
(95)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Nowość
Zone
Ręcznik kąpielowy Sauna
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 70x140 cm
Dostawa od 26.10.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Icon
Ceramiczny, czarno-biały, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Mickey and Minnie "Love"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, czerwona/biała, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Tylko na Bonami
Rosti
Durszlak Margrethe
Ø 23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Optic
2 szt., różowe/szare/w kolorze złota, 60x100 cm
(15)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
DesignWorks Ink
Kalendarz niedatowany Travel Journal
192 str., w formacie A4, w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Lustro Clip
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 15 cm
(109)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Osłonka na doniczkę Tule
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 26 cm
Dostawa od 26.10.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wallity
Obraz
30x80 cm, drukowany, na płótnie
(118)
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
236
237
238
...
382
Załaduj więcej