Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 176 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Rava
Z mikropluszu, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Vajen
Z mikropluszu, kremowa, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
S|P Collection
Taca Cyril
22,5x32,5 cm, porcelanowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Poszewka na poduszkę Ruffled
Z mieszanki bawełny, na zamek , 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Casa Selección
Półka
Na zdjęcia, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 5 cm, głębokość 9,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, różowe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Wkładka do gotowania na parze Bloom
Ze stali nierdzewnej, zielona/w kolorze srebra
(12)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Ostrzałka do noży Rota
Plastikowa
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, szare, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 330 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Mono
2 szt., 315 ml
Dostawa od 23.10.2026
123 zł
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
ONA
Dzbanek do herbaty Liv
950 ml, szklany, w bursztynowym kolorze
Dostawa od 23.10.2026
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Obciążnik do papieru Flower
Szklany, ø 8 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 12 szt.
Esschert Design
Słoiki zestaw
12 szt., 90 ml, szklane
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
10,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, wysokość 300 cm
(57)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Akcesoria do grillowania zestaw
8 szt., ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Łyżka do serwowania Profi Plus
Plastikowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "Ohana White"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 140x200 cm
(7)
W magazynie
122,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Taca Gardeny
17,5x32 cm, porcelanowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 15x14 cm, wysokość 35,5 cm
(120)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lion King Africa
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Mickey "Hello"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(7)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Batman "The Emblem"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(4)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minecraft "We got this"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(12)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minnie
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(8)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampka dziecięca Pongo
Beżowa, plastikowa, LED, do kontaktu, z elastyczną konstrukcją/z klipsem, 9,5x9,5x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tosca
Drewniana/plastikowa, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(181)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Filiżanki zestaw Odette
2 szt., new bone china, na espresso, białe, 190 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
61 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ladelle
Filiżanki zestaw Carnival
2 szt., ceramiczne, na espresso, białe/zielone, 100 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
61 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Dzbanek do herbaty Ora Gloss
540 ml, new bone china, biały
Dostawa od 03.11.2026
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Wieszak ścienny Rizar
Biały, szerokość 60 cm, wysokość 11,5 cm, głębokość 4,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
S|P Collection
Maselniczka Cyril
Porcelanowa, bordowa/w kolorze kości słoniowej, 14,5x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, czarna
(54)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Flakon
Ceramiczna, czarna, ø 17 cm, wysokość 42,5 cm
(126)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Półka łazienkowa Bribano
Wisząca, ze stali nierdzewnej, czarna
(9)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Filiżanka Frankie
Ceramiczna, ze spodkiem/do latte, czarno-biała, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Haczyk Tower
Metalowy, czarny
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Wieszak ścienny Vita
Metalowy, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 4 cm, głębokość 4 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Avengers
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(9)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Souri
Ręcznie malowana, kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw White
2 szt., lniane, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
61 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Lunchbox To Go
1,6 l, z podziałką, 2 szt., plastikowy, czarny
(10)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Lampa olejna
Metalowa, ø 9 cm, wysokość 25 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo & Stitch "Buddies"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, miętowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Agropoli
Plastikowy, morski, 5,5 l
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo & Stitch "Hawaii"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Filiżanka Taormina
Ceramiczna, ze spodkiem, niebieska/turkusowa, 200 ml
(5)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Joseph Joseph
Organizer na buty Shoe-In
Plastikowy, beżowy, 35x47 cm, wysokość 15 cm
(63)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
237
238
239
...
382
Załaduj więcej