Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
35 895 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Minecraft Survival Mode
40x40 cm
(3)
W magazynie
36 zł
z kodem
41,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Peacock Feathers
Ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Soft Tools
2 szt., bawełniane, szare/beżowe, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, ø 25 cm, wysokość 19,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Półka na wannę Hanoi
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 70 cm
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Stolik ogrodowy Ridley
Aluminiowy, biały, ø 50 cm, wysokość 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Swan
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(3)
W magazynie
1 682 zł
z kodem
1 979 zł bez kodu
989,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mepal
Łyżeczki dla dzieci zestaw Little Farm by Little Dutch
2 szt., plastikowe, białe/jasnozielone, 2x łyżka
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43,99 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Addis
Ścierki zestaw
4 szt., z mikrowłókna
(11)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Euromant
Koc Zanzibar
Ciemnozielony, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Amaryllis
Ze świątecznym motywem, czerwony/biały, 150x240 cm
(3)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Amesbury
2 szt., tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 031 zł
z kodem
2 389 zł bez kodu
1 194,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Maymont
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, kremowe/ciemnobrązowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 674 zł
z kodem
1 969 zł bez kodu
984,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lilou
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 869 zł
z kodem
2 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Szafa dziecięca Casami
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, jasnoniebieska/różowa, szerokość 115 cm, wysokość 171,5 cm, głębokość 37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 310 zł
z kodem
2 718 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Up
2 szt., ręcznie wykonane, ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bobochic Paris
Narożnik Fuji
Z tkaniny szenilowej, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/w kształcie litery L, beżowy, czteroosobowy, szerokość 282 cm, głębokość 204 cm, głębokość siedziska 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
13 583 zł
z kodem
15 980 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (4)
-15% z kodem
Sass & Belle
Etykiety na prezenty zestaw Robin
10 szt.
(2)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meise Möbel
Łóżko jednoosobowe Mattis
120x200 cm, bez stelaża, tapicerowane, sztruksowe, ciemnozielone
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 532 zł
z kodem
2 979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Micadoni
Zagłówek Olivia
Tapicerowany, wolnostojący, z materiału bouclé, kremowy, 249x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 691 zł
z kodem
1 989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zalecana szerokość łóżka (4)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
-15% z kodem
Hendi
Szczypce do serwowania
Ze stali nierdzewnej
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Pojemniki Tula
4 szt., na kawę/na herbatę/na cukier, metalowe, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Fotel ogrodowy Xoriguer
Drewniany/ze sztucznego rattanu, beżowy/w naturalnym kolorze, nośność 160 kg, szerokość 80 cm, wysokość 74 cm, głębokość 76 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 258 zł
z kodem
3 833 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Komoda Colima
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 160 cm, wysokość 80 cm, głębokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Grocer
2 l, na żywność, szklany
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Dr. Oetker
Zestaw foremki do wykrawania i szablonów dekoracyjnych Egg
5 szt., metalowy
(8)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Hendi
Widelce zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt do łazienki Pure
Ścienny, plastikowy, biały, długość 28,5 cm
(13)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania New Dawn B
Bawełniany, zielony, w kropki, 124x38 cm
(2)
W magazynie
72 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Maxima
510 ml, kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Ø 27 cm, kamionkowy
W magazynie
80 zł
z kodem
94,17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BonBistro
Talerz Basic White
Ø 27 cm, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Next
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: papier, z połyskiem, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 149 cm, wysokość 84 cm, głębokość 48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 028 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Stojaki na ręczniki Tower
2 szt., metalowe, białe, 14,5x30 cm, wysokość 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
106,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Fasano
Bawełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Great Art,
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, zielony
(9)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
WOOOD
Modułowa szafka pod TV Finca
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 231 cm, wysokość 40 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 128 zł
z kodem
4 857 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Orion
Zestaw do matchy
Szklany
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Narożnik Sarina
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny, odpowiedni dla zwierząt domowych, kremowy, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 168 cm, głębokość siedziska 82 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 391 zł
z kodem
7 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (5)
-15% z kodem
Orion
Czajnik
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 2,7 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Dzbanek termos Day Break
1 l, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., plastikowe, w kolorze srebra
(168)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
18 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Kubek dla dzieci Forrest
Kamionkowy, biały/różowy
(17)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Metalowy, 35x23,5 cm, wysokość 57 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
211 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Gutte
Czarny/beżowy, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Wiaderko A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 25 cm, wysokość 22 cm, 8 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
181
182
183
...
380
Załaduj więcej