Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 201 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Brandani
Tarka do sera
Do sera
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Floral
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka interaktywna Magnetic Vet Play
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 6 szt.
Joseph Joseph
Organizery na buty zestaw ShoeCase
6 szt., plastikowe, szare, 37,5x28 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
704 zł
117,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
zestaw 2 szt.
House Nordic
Panele akustyczne zestaw Oak
2 szt., 52x52 cm
(6)
W magazynie
235 zł
117,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Fartuch Havana
Bawełniany, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Blaszka Compact
41,5 x 35,5 cm, maksymalna temperatura 220 °C
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Dozownik do mydła EasyStore Luxe
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 300 ml, 9x7,5 cm, wysokość 16 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Lustra
3 szt., ścienne, ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
RHS
Pościel dziecięca Butterfly Garden
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała/różowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Rondel
Ze stali nierdzewnej, 450 ml, ø 10 cm, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bigso
Organizer Birger Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Karlsson
Zegar DIY Sunset
Ścienny, ø 35 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Minutnik Singles
Ciemnoszary
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Retro
Odpowiedni do prania, pod prysznic, z bio bawełny, antracytowy/beżowy, 50x80 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Princezny "Heart"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Umbra
Podkładka do naczyń Udry
Plastikowa, beżowa, 61x43 cm
Dostawa od 26.10.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Dreamcatcher
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, beżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(11)
Dostawa od 19.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Nowość
Mijolnir
Pościel Gardenia
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Nowość
Mijolnir
Pościel Pledsq
Jednoosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, biała, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mijolnir
Pościel Points
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w kropki, biała, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Geometry Marble
2 szt., odpowiednie do prania, białe/szare, 60x100 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Modern
2 szt., odpowiednie do prania, białe/szare, 60x100 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Wieszak na drzwi Estique
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 39 cm, wysokość 30 cm, głębokość 10 cm
(13)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home Luxury
Bieżnik Wicker
Z juty, 35x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Nova Arte
Odpowiedni do prania, pod prysznic, z bio bawełny, bordowy/szarobeżowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Garden Pleasure
Krzesła ogrodowe zestaw Tacoma
2 szt., brązowe, szerokość 26,5 cm, wysokość 37 cm
(7)
Dostawa od 30.10.2026
236 zł
118 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Porte Bonheur
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, w mandalę, czarna, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mijolnir
Pościel Zebra
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z motywem zwierzęcym, czarna, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
Metaltex
Komponent – półka Mural
Metalowy, powłoka: malowanie proszkowe, czarny, szerokość 43 cmwysokość 15 cmgłębokość 13 cm
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Allstar
Deska sedesowa Tucson
Wolnoopadająca, 37,5 x 44,5 cm, plastikowa, biała
(18)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Gentlemen's Hardware
Kieliszki zestaw
5 szt., 44 ml, do wódki
(13)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Art Modern
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie/brązowe/beżowe, 60x100 cm
(22)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Post Modern Art
2 szt., odpowiednie do prania, zielone/czarne/szare/brązowe, 60x100 cm
(27)
Dostawa od 15.12.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Dzbanek filtrujący Carbo
Niebieski, 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, fioletowe/beżowe, ø 100 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Tortownica
24 x 24 cm, stal nierdzewna
(2)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Gra zewnętrzna Explorer Bag: Birds
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Kubek termiczny Make & Take
500 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemnik Tellus Paper Laminate
Kartonowy, ciemnoszary
(6)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Koszyk na owoce
Ø 28 cm, metalowy, czarny
(3)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Kołdra Medium
Całoroczna, 140x200 cm
(84)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Premium
Bloomingville Mini
Kubki dla dzieci zestaw Darby
2 szt., 200 ml, kamionkowe, kremowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Qwetch
Kubek termiczny Originals
470 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Koszyki zestaw
7 szt., do łazienki, tekstylne, ciemnoszare, wysokość 8,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Umbra
Stojak na biżuterię Tini
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
Dostawa od 26.10.2026
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
150
151
152
...
382
Załaduj więcej