Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 180 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Trio
Lampa zewnętrzna Sambesi
Antracytowa/w naturalnym kolorze, aluminiowa, z czujnikiem ruchu, IP44, 19x12,5x33 cm
(2)
Dostawa od 03.11.2026
549 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Trio
Lampa zewnętrzna Venta
W kolorze matowej czerni, aluminiowa, IP44, ø17x82 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Forma do tarty
36 x 6 cm, silikon
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Foremki do wykrawania zestaw
10 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Keksówka
31 x 13 cm, silikon
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Tortownica
24 x 24 cm, stal nierdzewna
(2)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Foremka do lodów
Silikonowa
(1)
Dostawa od 26.10.2026
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Tortownica
28 x 20 cm, stal nierdzewna
(4)
W magazynie
112 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Foremka do lodów
Silikonowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Charlotte
26 x 23,5 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Dome Latte
28 x 14 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Blomsterbergs
Patyczki do lodów
4 szt., plastikowe
W magazynie
31 zł
7,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kubki zestaw Moscow Mule
4 szt., 80 ml, miedziane, do moscow mule, w kolorze miedzi
W magazynie
108 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Kubki zestaw Moscow Mule
2 szt., 400 ml, miedziane, do moscow mule, w kolorze miedzi
(1)
Dostawa od 26.10.2026
108 zł
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bitz
Filiżanki zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., ceramiczne, ze spodkiem, czarne, 240 ml
(5)
W magazynie
450 zł
112,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bitz
Sztućce
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Wieszak ścienny A-Hallway
Z półką, stalowy, jasnoszary, szerokość 11,5 cm, wysokość 15 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 26.10.2026
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Kosz na śmieci Sensu
Z pedałem, plastikowy, czarny, 4 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Stojak na papier toaletowy Ume
Metalowy, biały, ø 15 cm, wysokość 40,5 cm
(1)
W magazynie
331 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Szczotka do WC Sensu
Betonowa, biała, ø 12 cm, wysokość 41 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Kosz na pranie Ume
Plastikowy, czarny, 35 l
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Solniczka i pieprzniczka Singles
Metalowa
(2)
W magazynie
165,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Minutnik Singles
Jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Dozownik do mydła Sensu
Kamionkowy, biały, 300 ml, ø 7,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Organizer łazienkowy Sensu
Na waciki, kamionkowy, beżowy, ø 6,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Zone
Wieszak ścienny A-Coat
Z półką, stalowy, czarny, szerokość 21,5 cm, wysokość 15 cm, głębokość 80 cm
Dostawa od 26.10.2026
584 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Lustro Time
Kosmetyczne, 20x26,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Sensu
Kamionkowy, czarny, ø 7 cm, wysokość 9,5 cm
(7)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Dzbanek termos Singles
600 ml, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
329 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Zone
Stojak na noże Singles
Plastikowy, beżowy
(107)
W magazynie
242 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 4 szt.
Zone
Kieliszki na jajka zestaw Singles
4 szt., metalowe, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
165,99 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Wieszak ścienny A-Coat
Z półką, stalowy, jasnoszary, szerokość 21,5 cm, wysokość 15 cm, głębokość 80 cm
Dostawa od 26.10.2026
584 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Lustro Rim
Ścienne, 44x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
874 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Lustro Time
Kosmetyczne, 20x26,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Korek do zlewu Flex
Silikonowy, czarny, ø 10 cm
(3)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Umbra
Osłonki na doniczki zestaw Triflora
5 szt., na zioła/wiszące, plastikowe, bez otworu drenażowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
380 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Umbra
Szkatułka na biżuterię Wavy
Metalowa, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Stojak na biżuterię Ali
4x12 cm, wysokość 5 cm
(4)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Umbra
Półka łazienkowa Flex Adhesive
Bez wiercenia, plastikowa, czarna
(6)
W magazynie
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Umbra
Stojak na biżuterię Ferris
Ø 19 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Umbra
Sitko do zlewu Starfish
Gumowe, czarne, ø 15 cm
(3)
W magazynie
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Stojak na papier toaletowy Bellwood
Plastikowy, biały, ø 18 cm, wysokość 68 cm
(7)
W magazynie
269 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Stojak na przybory kuchenne Bellwood
Z plastiku z recyklingu, biały, 21x14 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Stojak na biżuterię Dachsie
14x127 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Umbra
Półka łazienkowa Flex Adhesive
Bez wiercenia/narożna, plastikowa, czarna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, szare
(2)
Dostawa od 21.10.2026
2 169 zł
1 084,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
149
150
151
...
382
Załaduj więcej