Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 180 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Jade
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 45x75 cm
(15)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Kelly
Odpowiedni do prania, do WC, biały/szary/w kolorze złota, 45x45 cm
(6)
W magazynie
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Plumiss
Z nadrukiem, biała/morska, 180x200 cm
(4)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mydelniczka Smart
Plastikowa, biała, 9x12 cm, wysokość 2,5 cm
(14)
W magazynie
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Joya
Biała/w kolorze złota, 180x200 cm
(12)
Dostawa od 30.10.2026
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Imperia
Odpowiedni do prania, do WC, morski, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Yaline
Kremowa, 180x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Moonlight
Zaciemniająca, w gwiazdy, różowa, 140x260 cm
(1)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Kosz na śmieci Amber
Z pedałem, metalowy, biały, 3 l
(14)
W magazynie
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Jayana
Odpowiedni do prania, do WC, biały/różowy, 45x45 cm
(1)
W magazynie
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Goyave
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, biała/szarobrązowa, 240x220 cm
(11)
W magazynie
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Mydelniczka Amber
Ceramiczna, biała, 8x12 cm, wysokość 2 cm
(14)
W magazynie
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Achille
37 x 47, ciemnoniebieska, geometryczna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Porte Bonheur
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, w mandalę, czarna, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Lampa zewnętrzna Sam
Żółta, plastikowa, LED, przenośna, na USB, IP54, ø16x28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
305 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Södahl
Pościel Noble
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, adamaszkowa, w paski, jasnoniebieska, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
369 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Södahl
Pościel Vista
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z bawełny renforcé, geometryczna, jasnoniebieska, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
369 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 30x30 cm
(70)
W magazynie
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Södahl
Ręcznik kąpielowy Comfort
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Södahl
Rękawica kuchenna Line
Bawełniana, zielona, 14x21 cm
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Obrus Charm
Bawełniany, kwiecisty, beżowy, 140x220 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
327 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(1)
W magazynie
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z napisami, 33x48 cm
W magazynie
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Blocks
2 szt., bawełniane, różowe/brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z napisami, 33x48 cm
W magazynie
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Pościel Tiles
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, adamaszkowa, geometryczna, szarobrązowa, 140x220 cm
W magazynie
464 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Line
2 szt., bawełniane, zielone, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Bistro
2 szt., tekstylne, z napisami, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Bistro
2 szt., tekstylne, z napisami, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Bilbao
Biała, plastikowa, LED, solarna, z czujnikiem ruchu, IP44, 21,5x15,5x6 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa zewnętrzna Sambesi
Antracytowa/w naturalnym kolorze, aluminiowa, IP44, 19x12,5x33 cm
(1)
Dostawa od 03.11.2026
444 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Trio
Lampa zewnętrzna Maas
Beżowa, aluminiowa, IP44, 27x15,5x14 cm
(1)
Dostawa od 03.11.2026
264 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Trio
Lampa zewnętrzna Elbe
W kolorze terakoty, aluminiowa, IP44, 24x20x18,5 cm
Dostawa od 03.11.2026
307 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Reality
Lampa zewnętrzna Acora
W kolorze matowej czerni, plastikowa, LED, solarna, z timerem/z czujnikiem ruchu, IP65, 20x4,5x19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Almeria
Antracytowa, aluminiowa, IP44, 18x12,5x29 cm
(1)
W magazynie
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Reality
Lampa zewnętrzna Beja
Antracytowa, aluminiowa, LED, typu słupek, IP44, 21x12x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
454 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa zewnętrzna Venta
W matowym białym kolorze, aluminiowa, IP44, 17x20x24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
172,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Reality
Lampa zewnętrzna Colombo
W kolorze matowej czerni, metalowa, LED, typu słupek, solarna, z czujnikiem ruchu, IP44, 15,5x14x100 cm
Dostawa od 03.11.2026
489 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Fortaleza
Antracytowa, aluminiowa, LED, z czujnikiem ruchu, IP54, ø14x3,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa zewnętrzna Venta
W matowym białym kolorze, aluminiowa, IP44, ø17x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Trio
Lampa zewnętrzna Venta
W kolorze matowej czerni, aluminiowa, IP44, 17x20x24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Colombo
W kolorze matowej czerni, metalowa, LED, typu słupek, solarna, z czujnikiem ruchu, IP44, 15,5x14x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Macapa
Biała, plastikowa, LED, solarna, IP44, 23x10,5x18,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa zewnętrzna Mirande
Ciemnobrązowa, aluminiowa, 14,5x11,5x22,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Diadema
Biała, plastikowa, LED, solarna, IP44, 11,5x11x22 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa zewnętrzna Fortaleza
Antracytowa, aluminiowa, LED, z czujnikiem ruchu, IP54, 14x3,5x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
148
149
150
...
382
Załaduj więcej